Правила STEM-школи INVENTOR

Додаток № 1 до Договору Публічної оферти
(Договір Публічної оферти розташований на
інформаційному стенді STEM-ШКОЛИ INVENTOR
та на сайті: http://inventor.com.ua/)

 

ПРАВИЛА STEM-ШКОЛИ INVENTOR

1. ЗАПИС В ШКОЛУ, КОМПЛЕКТАЦІЯ ГРУП, ВІДВІДУВАННЯ

1.1. Групи комплектуються за чітко визначеним віком дітей для кожного курсу.
1.2. Заняття проводяться згідно розкладу. Діти допускаються на заняття лише за попереднім записом.
1.3. Діти дошкільного віку допускаються на заняття лише у змінному взутті або в шкарпетках.
1.4. Приводити дитину на заняття потрібно за 10 хв. до його початку. Приходити за дитиною потрібно за 5 хв. до закінчення заняття.
1.5. Батьки зобов’язані попередити адміністратора, якщо не зможуть забрати дитину вчасно.
1.6. Перше пробне заняття оплачується окремо.
1.7. Дитина вважається постійним учнем школи лише після підписання Договору та додатків до нього, а також внесення оплати за абонемент.
1.8. На заняття не можна приводити хворих дітей. У випадку якщо викладачем/адміністратором буде виявлено у дитини ознаки хвороби, він має право не допустити дитину до заняття, щоб уникнути подальшого розповсюдження хвороби.

2. ОПЛАТА ТА ВІДПРАЦЮВАННЯ

2.1. Адміністратор зобов’язаний видати квитанцію, яка підтверджує оплату. Батьки повинні зберігати квитанції за оплату занять до кінця навчального року.
2.2. Річний абонемент на навчання діє тільки в школі, де був придбаний.
2.3. Річний абонемент діє в період з 01 вересня 2018 року по 31 травня 2019 року. У разі дострокового припинення Користувачем послуг отримання послуг за річним абонементом, вартість оплаченого річного абонементу не повертається, послуги вважаються наданими у повному обсязі.
2.4. При купівлі річного абонементу на один з курсів, дитину можна перевести на інший курс. Якщо річний абонемент на курс, на який переводиться дитина, з меншою вартістю ніж попередньо придбаний річний абонемент, то різниця не повертається. Також дитину можна перевести на курс з більшою вартістю попередньо придбаного річного абонементу, при такому переводі потрібно буде здійснити доплату одним платежем різниці між вартістю річних абонементів.
2.5. Оплачені заняття та річні абонементи не передаються третім особам.
2.6. Дитина без оплати до заняття не допускається.
2.7. CRM система автоматично видаляє учня зі списку групи при наявності одного неоплаченого заняття.
2.8. Відновити навчання можна за Вашим бажанням і при наявності вільних місць у групах після виконання Користувачем послуг своїх фінансових зобов’язань.
2.9. На курсах, де надається відпрацювання за пропущене з поважних причин заняття, дитина може здійснити відпрацювання протягом 2 (двох) місяців з дати пропуску, про який Батьками було повідомлено завчасно, але не пізніше 31.05.2019 року і лише при умові продовження навчання в своїй основній групі. Зверніть увагу! Відпрацювання не може проводитись у групі, де навчається ваша дитина (тому що відпрацьовується саме пропущене заняття)! Відпрацювання проходить з іншою групою за наявності в ній вільних місць.
2.10. На курсах де пропущені з поважним причин заняття переносяться, а не відпрацьовуються, надається право здійснити певну кількість переносів за період дії оплачених занять, а саме:

Правила школи

 2.11. Оплата за невідпрацьовані заняття не повертається, послуги за цим Договором вважаються наданими в повному об’ємі.
2.12. Адміністрація STEM-ШКОЛИ INVENTOR не зобов’язана і не повинна ініціювати відпрацювання пропущеного оплаченого заняття.
2.13. Користувач послуг обов’язково повинен завчасно попереджувати про відсутність дитини на занятті або відпрацюванні. Попередити про відсутність дитини користувач послуг має право декількома способами, а саме: через мобільний додаток Inventor STEM school, зателефонувавши до школи в якій навчається дитина або повідомивши про це адміністратора школи особисто. Попереджувати потрібно не менше, ніж за 1 день до запланованого пропуску. Ця інформація обов’язково вноситься адміністратором до «Персональної картки учня» і Користувачу послуг надається унікальний номер реєстрації повідомлення на відпрацювання. Якщо Користувач послуг не повідомив або несвоєчасно повідомив адміністратора (після початку оплаченого заняття) і повідомлення немає у «Персональній картці учня» - можливість відпрацювання не надається.
2.14. Користувач послуг зобов’язаний заздалегідь попереджувати адміністратора про зміну номера контактного мобільного телефону та інших контактних даних, зазначених в Додатку 2 до Договору.  

3. ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ В ШКОЛІ

3.1. Відповідальність за життя і здоров’я дитини до і після занять несуть батьки, під час заняття – Викладач.
3.2. У школі не дозволяється бігати, голосно розмовляти, в т.ч. по телефону, мобільні телефони потрібно переводити у беззвучний режим.
3.3. Забороняється приносити з собою в школу та вживати продукти харчування та напої.
3.4. Потрібно дотримуватися чистоти і порядку в школі, не залишати свої речі, використані стакани тощо.
3.5. Під час снігу, дощу при вході в школу потрібно одягати бахіли, це допоможе підтримувати чистоту.
3.6. В школу не можна заносити дитячі візочки, велосипеди, санчата тощо.
3.7. В школу не можна заходити з тваринами.
3.8. Адміністрація не несе відповідальність за збереження забутих, загублених і залишених без нагляду речей.
3.9. При недотриманні правил STEM-ШКОЛИ INVENTOR керівництво школи залишає за собою право на відрахування дитини.

     З Договором публічної оферти ознайомлений, погоджуюсь з усіма його умовами, в тому числі і з тарифами на запропоновані освітні послуги, а також даю згоду не порушувати правила і порядок, встановлені у STEM-ШКОЛІ INVENTOR. Необхідні відомості надаю в повному обсязі.

     Підписуючи даний договір та додатки, Сторони дають згоду (дозвіл) на обробку їх персональних даних з метою підтвердження повноважень суб’єкта на укладання, зміну та розірвання Договору, забезпечення реалізації адміністративно-правових і податкових відносин, відносин у сфері бухгалтерського обліку та статистики, а також для забезпечення реалізації інших передбачених законодавством відносин. Сторони забезпечують захист персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010р. №2297-VI.

 

«___»  ___________  20__ р.                           ____________                             _________________

                                                                               (підпис)                                              (П.І.Б.)