Inventor school

 

Початкова школа

 

Розпочато набір у початкову школу на 2020-2021 навчальний рік!

 

Набір проводиться за адресами:
м.Позняки (вул.Бориса Гмирі, 6) - 1 та 3 клас;
- м.Оболонь (вул.Героїв Сталінграду, 21/38) - 1 та 2 клас.

Про концепцію та напрями навчання Початкової школи ІNVENTOR SCHOOL дізнатись можна на сайті www.inventorschool.org.ua 

Запис на індивідуальну співбесіду за номером
+38 (044) 490-40-60

 

     Початкова школа для дітей 6-10 років створена у середовищі STEM-школи INVENTOR та  має ліцензію на освітню діяльність. Дитині пропонується унікальний формат навчання, у якому вчитися цікаво, весело і приємно. Інноваційна освітня технологія допомагає сформувати необхідні для кожної людини навички 21 сторіччя. У такий спосіб знання засвоюються легко і набувають практичної цінності.    

     У початковій школі вивчається: математика, українська мова та літературне читання, англійська мова, природничі науки, фізкультура, музика, образотворче мистецтво, архітектура, логіка та теорія розв’язування винахідницьких задач, інформатика, інженерія, технології, робототехніка та інше. Авторські розробки STEM-школи INVENTOR із застосуванням наборів LEGO дозволяють перетворювати числа, слова і поняття в реальні моделі, які можна чіпати, обговорювати, змінювати. Дитина полюбить таке навчання, знатиме і вмітиме більше, ніж передбачено Державною програмою початкової школи.

Початкова школа ІНВЕНТОР СТЕМ  СКУЛ

 

Процес навчання

      Навчання відбувається у форматі проектної роботи. Це стимулює любов до пізнання, добре тренує логічне і креативне мислення. Діти виконують серйозні наукові проекти, створюють власні теорії та будують прототипи майбутнього у процесі  навчальних ігор. Також значна частина часу приділяється підготовці до Міжнародних конкурсів та змагань.

      Освітній план відповідає Державному стандарту початкової освіти та поглиблений за рахунок авторських розробок колективу Inventor school і методичного відділу  STEM-школи Inventor.

Педагогічний колектив

      На конкурсній основі у команду Inventor School відібрано педагогів, психологів, тьюторів та інший персонал. Колектив гарантує професіоналізм, досконале володіння знаннями про природу дитини, її потреби та особливості. Психологічне та фізичне здоров`'я, розвиток інтелекту та творчих здібностей учня будуть під постійним контролем і опікою.

Колектив школи

 

Організація навчання та режим роботи

     У класі навчається не більше 10 дітей. Це допомагає забезпечити повний психологічний супровід дитини та координувати траєкторію її розвитку. 
З кожним класом працюють вчителі, тьютор та психолог.

Школа працює з 8:30 до 16:00.

     Продумані форми занять і розклад навчання, кабінети з високотехнологічним обладнанням, вчасні прогулянки та відпочинок, режим дня та харчування не втомлюють і не виснажують дитину.

     О 9.30 год учні снідають. Після серії уроків о 13.00 год - обід, а після – прогулянка та відпочинок. Потім - ще кілька занять. Впродовж дня - вільний доступ до бібліотеки та релаксаційної й ігрової зон. Обов’язково є консультаційний час з психологом.

     У нашій школі дитина стане інноватором - підготовленою до викликів часу людиною з прагненням  винаходити, створювати, відкривати.

Детальніше на http://inventorschool.org.ua

 

Ваше місто: Київ
+38 (044) 490 90 80
Inventor, 2022.
Усі права захищено.
Завантажити мобільний додаток Android | IOS