5 критеріїв вибору гуртка для дитини 3-6 років

1.  Не опирайтеся на власні «хочу» чи нереалізовані мрії.

Це чи не найважливіше правило для батьків при виборі гуртка. Адже остаточне рішення повинне базуватися насамперед на бажаннях дитини. Так гурткові заняття будуть не з примусу, а з щирим інтересом дитини та натхненням.

2.  Звертайте увагу на темперамент та потенціал дитини

Поспостерігайте вдома за вашим дошкільням, на чому дитина акцентує свою увагу, чим любить займатися.

Якщо дитина повторює різні танцювальні рухи чи акробатичні вправи, або любить співати перед гостями чи конструювати з цеглинок LEGO тощо – на ці захоплення варто звернути більше уваги.  

3.  Цікавтеся враженнями дитини після заняття

Одним із важливих факторів комфорту дитини на гуртку є ком’юніті у якому він буде на занятті, загальна атмосфера, педагог та його методи викладання. Саме вони впливатимуть на бажання дитини відвідувати гурток.

4.  Частота і тривалість заняття

Обирайте оптимальну кількість гуртків і занять для вашої дитини. Тут важливо не перенасичувати її життя кількістю гуртків і брати до уваги навантаження в школі. Щоб не перетворити відвідування гуртка на покарання і для батьків, і для дитини.   

5.  Пробуйте

Більшість гуртків пропонують дітям пробні заняття, які дозволяють зрозуміти чи підходить гурток дитині чи ні. А також проводять дні відкритих дверей, де діти можуть познайомитися з різними курсами/заняттями, а батьки дізнатися про методи викладання та переваги. Це дасть вам можливість порівняти гуртки між собою та обрати найкращий.

А ми запрошуємо вас на безкоштовне пробне заняття у STEM-школу INVENTOR!

Ваш промокод – ГУРТКИ!

Бронюйте місце тут: