Залишився лише один крок, щоб гарантовано забронювати місце

Оплатіть заняття зараз, тому що кількість місць у групі обмежена. Пробне заняття стає безкоштовним, якщо ви одразу придбаєте абонемент на 4-и заняття.

оплатити 100 грн

 

thanks

Правила дистанційного навчання

Для проходження онлайн уроку необхідно:

1. Завантажити на комп'ютер або ноутбук програму Zoom. За допомогою цієї відеоінструкції (WindowsMac) ви покроково пройдете етап встановлення Zoom та підключення до уроку.

2. У Zoom необхідно зареєструвати коректне Прізвище та Ім’я учня та коректну електронну пошту! Якщо зареєстроване ім’я не співпадає з тим, хто приєднався, то учень не зможе продовжити урок.
Для підготовки до уроку перейдіть за посиланням, яке вам прийде на viber

4. Будь ласка, заздалегідь встановіть все необхідне до уроку програмне забезпечення та підготуйте робоче місце для дитини. Підключення до ZOOM налаштуйте за 15 хв до початку заняття.

5. Через 15 хв після початку уроку нові учасники не додаються!

6. Після уроку, протягом дня ми надішлемо вам у viber домашнє завдання до уроку. Відеозапис по темі пройденого матеріалу надішлемо вам протягом тижня.

7. Якщо за день до заняття вам не прийшло посилання - дзвоніть у школу за номером 044 490 9080 

8. Якщо вас не буде на онлайн-уроці – потрібно попередити заздалегідь. Усім хто попередив, ми надішлемо відеозапис уроку. Якщо ви не попередите адміністратора - оплата згорить.

Якщо у вас на телефоні не встановлений Viber, радимо встановити мобільну версію для підтримання зв’язку. Або ж встановити Viber на ваш комп’ютер або планшет. Для цього перейдіть за посиланням: https://www.viber.com/ru/