Розклад

# Ранній розвиток (3-4 роки)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Ранній розвиток
(3-4 роки)
09:45 - 10:30
Кабінет №1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
12:10 - 12:55
Кабінет №1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
16:30 - 17:15
Кабінет №1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
16:00 - 16:45
Кабінет №1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
16:00 - 16:45
Кабінет №1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
16:00 - 16:45
Кабінет №1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:30 - 18:15
Кабінет №1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:10 - 17:55
Кабінет №1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:20 - 18:05
Кабінет №1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:20 - 18:05
Кабінет №1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
18:35 - 19:20
Кабінет №1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
18:30 - 19:15
Кабінет №1
# Наука про світ (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Наука про світ
(4-5 років)
09:40 - 10:40
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
10:00 - 11:00
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
10:00 - 11:00
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
10:50 - 11:50
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
11:20 - 12:20
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
12:20 - 13:20
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
13:30 - 14:30
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
14:40 - 15:40
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
14:40 - 15:40
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
15:50 - 16:50
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
16:00 - 17:00
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
16:00 - 17:00
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
17:20 - 18:20
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
17:10 - 18:10
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
17:20 - 18:20
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
17:10 - 18:10
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
18:40 - 19:40
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
18:40 - 19:40
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
18:30 - 19:30
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
18:40 - 19:40
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
18:30 - 19:30
Кабінет №3
# Цікава інженерія (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Цікава інженерія
(5-6 років)
09:20 - 10:20
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
10:00 - 11:00
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
11:10 - 12:10
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
11:00 - 12:00
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
12:10 - 13:10
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
13:40 - 14:40
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
14:40 - 15:40
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
14:40 - 15:40
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:00 - 17:00
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:00 - 17:00
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:10 - 18:10
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:20 - 18:20
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:30 - 19:30
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:40 - 19:40
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:40 - 19:40
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:40 - 19:40
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:40 - 19:40
Кабінет №2
# Початкова механіка (5.5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Початкова механіка
(5.5-7 років)
10:40 - 11:50
Кабінет №2
Початкова механіка
(5.5-7 років)
13:30 - 14:40
Кабінет №2
Початкова механіка
(5.5-7 років)
15:40 - 16:50
Кабінет №2
Початкова механіка
(5.5-7 років)
15:50 - 17:00
Кабінет №2
Початкова механіка
(5.5-7 років)
16:30 - 17:40
Кабінет №2
Початкова механіка
(5.5-7 років)
17:10 - 18:20
Кабінет №2
Початкова механіка
(5.5-7 років)
17:10 - 18:20
Кабінет №2
Початкова механіка
(5.5-7 років)
18:30 - 19:40
Кабінет №2
Початкова механіка
(5.5-7 років)
18:20 - 19:30
Кабінет №2
# Підготовка до школи (5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Підготовка до школи
(5-7 років)
11:20 - 12:30
Кабінет №2
Підготовка до школи
(5-7 років)
11:20 - 12:30
Кабінет №2
Підготовка до школи
(5-7 років)
17:10 - 18:20
Кабінет №3
Підготовка до школи
(5-7 років)
17:10 - 18:20
Кабінет №3
Підготовка до школи
(5-7 років)
18:30 - 19:40
Кабінет №2
Підготовка до школи
(5-7 років)
18:30 - 19:40
Кабінет №2
# STEM-садочок (4-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
STEM-садочок (4-6 років)
10:00 - 13:00
Кабінет №3
STEM-садочок (4-6 років)
10:00 - 13:00
Кабінет №1
STEM-садочок (4-6 років)
10:00 - 13:00
Кабінет №1
STEM-садочок (4-6 років)
10:00 - 13:00
Кабінет №2
STEM-садочок (4-6 років)
10:00 - 13:00
Кабінет №3
# Основи робототехніки (6-8 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Основи робототехніки
(6-8 років)
11:10 - 12:40
Кабінет №5
Основи робототехніки
(6-8 років)
14:40 - 16:10
Кабінет №5
Основи робототехніки
(6-8 років)
14:30 - 16:00
Кабінет №5
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:20 - 17:50
Кабінет №5
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:30 - 18:00
Кабінет №5
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:10 - 19:40
Кабінет №5
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:20 - 19:50
Кабінет №5
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:20 - 19:50
Кабінет №5
# Робототехніка Scratch (7-10 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
09:30 - 11:00
Кабінет №5
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
09:50 - 11:20
Кабінет №5
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
11:40 - 13:10
Кабінет №5
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:10 - 17:40
Кабінет №5
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
18:00 - 19:30
Кабінет №5
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
18:00 - 19:30
Кабінет №5
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
18:20 - 19:50
Кабінет №5
# Програмування зі Spike Prime (8-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Програмування зі Spike Prime
(8-9 років)
09:20 - 10:50
Кабінет №5
Програмування зі Spike Prime
(8-9 років)
14:40 - 16:10
Кабінет №5
Програмування зі Spike Prime
(8-9 років)
15:20 - 16:50
Кабінет №2
Програмування зі Spike Prime
(8-9 років)
16:30 - 18:00
Кабінет №5
Програмування зі Spike Prime
(8-9 років)
18:20 - 19:50
Кабінет №5
# Science (9-12 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Science
(9-12 років)
18:10 - 19:55
Кабінет №4
Science
(9-12 років)
18:05 - 19:50
Кабінет №4
# Практична механіка (8-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Практична механіка
(8-9 років)
14:30 - 16:00
Кабінет №2
# Пізнаю світ з Minecraft: EE (7-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Пізнаю світ з Minecraft: EE 
(7-9 років)
10:00 - 11:10
Кабінет №4
Пізнаю світ з Minecraft: EE 
(7-9 років)
13:20 - 14:30
Кабінет №4
Пізнаю світ з Minecraft: EE 
(7-9 років)
14:40 - 15:50
Кабінет №4
Пізнаю світ з Minecraft: EE 
(7-9 років)
17:10 - 18:20
Кабінет №4
Пізнаю світ з Minecraft: EE 
(7-9 років)
18:20 - 19:30
Кабінет №4
# Програмування з Minecraft: EE  (8-11 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Програмування з Minecraft: EE 
(8-11 років)
09:30 - 10:40
Кабінет №4
Програмування з Minecraft: EE 
(8-11 років)
11:30 - 12:40
Кабінет №4
Програмування з Minecraft: EE 
(8-11 років)
14:30 - 15:40
Кабінет №4
Програмування з Minecraft: EE 
(8-11 років)
16:10 - 17:20
Кабінет №4
Програмування з Minecraft: EE 
(8-11 років)
18:40 - 19:50
Кабінет №4
# Робототехніка Mindstorms  (10-13 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Mindstorms ч.1
(10-13 років)
11:00 - 13:00
Кабінет №4
Робототехніка Mindstorms ч.1
(10-13 років)
14:50 - 16:50
Кабінет №4
Робототехніка Mindstorms ч.1
(10-13 років)
15:50 - 17:50
Кабінет №4
Робототехніка Mindstorms ч.2
(10-13 років)
16:00 - 18:00
Кабінет №4
Робототехніка Mindstorms ч.3
(10-13 років)
17:40 - 19:40
Кабінет №4

Контакти

Рівне
вул. Буковинська, 6в
Пн - Сб
Телефонуйте:
(050) 234-04-04
(098) 234-04-04
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 24542 дітей
Вибрати школу