Розклад

# Ранній розвиток (3-4 роки)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:00 - 10:45
Кабінет №1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:15 - 11:00
Кабінет №1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
11:15 - 12: 00
Кабінет №1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
11:00 - 11:45
Кабінет №1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
12:05 - 12:50
Кабінет №1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:00 - 17:45
Кабінет №1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:00 - 17:45
Кабінет №1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
16:00 - 16:45
Кабінет №1
# Hаука про світ (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:00 - 10:45
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
11:10 - 12:10
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
10:40 - 11:40
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
13:20 - 14:20
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
16:00 - 17:00
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
16:00 - 17:00
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
16:00 - 17:00
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
16:00 - 17:00
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
16:00 - 17:00
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
16:00 - 17:00
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
18:40 - 19:40
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
17:20 - 18:20
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
18:40 - 19:40
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
17:20 - 18:20
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
17:20 - 18:20
Кабінет №3
# Цікава інженерія (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Цікава інженерія
(5-6 років)
11:10 - 12:10
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
11:10 - 12:10
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
9:20 - 10:20
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
12:00 - 13:00
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
14:40 - 15:40
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:20 - 18:20
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:40 - 19:40
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:20 - 18:20
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:40 - 19:40
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:40 - 19:40
Кабінет №3
# Початкова механіка (5.5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Початкова механіка
(5.5-7 років)
11:30 - 12:40
Кабінет №2
Початкова механіка
(5.5-7 років)
13:00 - 14:10
Кабінет №2
Початкова механіка
(5.5-7 років)
16:30 - 17:40
Кабінет №2
Початкова механіка
(5.5-7 років)
16:30 - 17:40
Кабінет №2
Початкова механіка
(5.5-7 років)
16:30 - 17:40
Кабінет №2
Початкова механіка
(5.5-7 років)
16:30 - 17:40
Кабінет №2
Початкова механіка
(5.5-7 років)
18:00 - 19:10
Кабінет №2
Початкова механіка
(5.5-7 років)
18:00 - 19:10
Кабінет №2
Початкова механіка
(5.5-7 років)
18:00 - 19:10
Кабінет №2
Початкова механіка
(5.5-7 років)
18:20 - 19:30
Кабінет №2
# Основи робототехніки (6-8 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Основи робототехніки
(6-8 років)
10:00 - 11:30
Кабінет №5
Основи робототехніки
(6-8 років)
13:40 - 15:10
Кабінет №5
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:30 - 18:00
Кабінет №5
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:30 - 18:00
Кабінет №5
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:20 - 19:50
Кабінет №5
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:20 - 19:50
Кабінет №5
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:20 - 19:50
Кабінет №5
# Робототехніка Scratch (7-10 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
11:50 - 13:20
Кабінет №5
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
15:30 - 17:00
Кабінет №5
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:30 - 18:00
Кабінет №5
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
18:20 - 19:50
Кабінет №5
# Science (9-12 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Science
(9-12 років)
13:40 - 15:25
Кабінет №4
Science
(9-12 років)
17:45 - 19:30
Кабінет №4
Science
(9-12 років)
16:45 - 18:30
Кабінет №4
# Практична механіка (8-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Практична механіка
(8-9 років)
9:40 - 11:10
Кабінет №2
Практична механіка
(8-9 років)
16:30 - 18:00
Кабінет №2
Практична механіка
(8-9 років)
14:30 - 16:15
Кабінет №2
Практична механіка
(8-9 років)
18:20 - 19:50
Кабінет №2
# Робототехніка Mindstorms (10-13 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Mindstorms ч.1
(10-13 років)
09:00 - 11:00
Кабінет №4
Робототехніка Mindstorms ч.2
(10-13 років)
11:20 - 13:20
Кабінет №4
Робототехніка Mindstorms ч.1
(10-13 років)
15:25 - 17:25
Кабінет №4
Робототехніка Mindstorms ч.1
(10-13 років)
15:25 - 17:25
Кабінет №4
Робототехніка Mindstorms ч.1
(10-13 років)
17:45 - 19:45
Кабінет №4
Робототехніка Mindstorms ч.2
(10-13 років)
17:45 - 19:45
Кабінет №4

Контакти

Рівне
вул. Буковинська, 6в
Пн - Сб
Телефонуйте:
(050) 234-04-04
(098) 234-04-04
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 10477 дітей
Вибрати школу