Розклад

# Ранній розвиток (3-4 роки)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Ранній розвиток
(3-4 роки)
11:15-12:00
Кабінет №2
Ранній розвиток
(3-4 роки)
12:10-12:55
Кабінет №2
Ранній розвиток
(3-4 роки)
12:15-13:00
Кабінет №2
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:45 - 18:30
Кабінет №2
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:45 - 18:30
Кабінет №2
Ранній розвиток
(3-4 роки)
19:05-19:50
Кабінет №2
# Наука про світ (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Наука про світ
(4-5 років)
10:00-11:00
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
11:15-12:15
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
12:10-13:10
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
12:30-13:30
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
16:30-17:30
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
16:20-17:20
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
16:20-17:20
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
17:00-18:00
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
17:45-18:45
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
17:35-18:35
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
18:50-19:50
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
18:50-19:50
Кабінет №2
# Цікава інженерія (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Цікава інженерія
(5-6 років)
10:00-11:00 Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:35-18:35 Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
19:00:20:00 Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:15-19:15 Кабінет №2
# Початкова механіка (5.5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Початкова механіка
(5.5-7 років)
11:45-12:55
Кабінет №3
Початкова механіка
(5.5-7 років)
15:10-16:20
Кабінет №3
Початкова механіка
(5.5-7 років)
17:00-18:10
Кабінет №3
Початкова механіка
(5.5-7 років)
18:10-19:20
Кабінет №3
Початкова механіка
(5.5-7 років)
18:30-19:40
Кабінет №3
# Підготовка до школи (5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Підготовка до школи D
(5-7 років)
13:35-14:45
Кабінет №1
Підготовка до школи A
(5-7 років)
17:00-18:10
Кабінет №1
Підготовка до школи A
(5-7 років)
17:00-18:10
Кабінет №1
Підготовка до школи D
(5-7 років)
17:35-18:45
Кабінет №1
Підготовка до школи B
(5-7 років)
18:30-19:40
Кабінет №1
Підготовка до школи C
(5-7 років)
18:45-19:55
Кабінет №1
Підготовка до школи C
(5-7 років)
18:45-19:55
Кабінет №1
Підготовка до школи B
(5-7 років)
18:30-19:40
Кабінет №1
# Основи робототехніки (6-8 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Основи робототехніки
(6-8 років)
9:45-11:15
Кабінет №4
Основи робототехніки
(6-8 років)
10:30-12:00
Кабінет №4
Основи робототехніки
(6-8 років)
13:25-14:55
Кабінет №4
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:00-17:30
Кабінет №4
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:00-19:30
Кабінет №4
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:00-19:30
Кабінет №4
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:00-19:30
Кабінет №4
# Робототехніка Scratch (7-10 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
11:25-12:55
Кабінет №4
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
12:10-13:40
Кабінет №4
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:20-17:50
Кабінет №4
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
18:15-19:45
Кабінет №4
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
18:10-19:40
Кабінет №4
# Science (9-12 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Science
(9-12 років)
11:30-13:15
Кабінет №5
Science
(9-12 років)
15:10-16:55
Кабінет №5
Science
(9-12 років)
18:10-19:55
Кабінет №5
# Практична механіка (8-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Практична механіка
(8-9 років)
9:45-11:15
Кабінет №3
Практична механіка
(8-9 років)
13:30-15:00
Кабінет №3
Практична механіка
(8-9 років)
16:20-17:50
Кабінет №3
Практична механіка
(8-9 років)
16:15-17:45
Кабінет №3
Практична механіка
(8-9 років)
18:00-19:30
Кабінет №3
Практична механіка
(8-9 років)
18:00-19:30
Кабінет №3
# Пізнаю світ з Minecraft: EE (7-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Пізнаю світ з Minecraft: EE
(7-9 років)
10:00-11:10
Кабінет №5
Пізнаю світ з Minecraft: EE
(7-9 років)
16:20 - 17:30
Кабінет №5
Пізнаю світ з Minecraft: EE
(7-9 років)
17:00-18:10
Кабінет №5
Пізнаю світ з Minecraft: EE
(7-9 років)
18:35-19:45
Кабінет №5
# Програмування з Minecraft: EE  (8-11 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Програмування з Minecraft: EE 
(8-11 років)
13:30-14:40
Кабінет №5
Програмування з Minecraft: EE 
(8-11 років)
15:30-16:40
Кабінет №5
Програмування з Minecraft: EE 
(8-11 років)
16:50-18:00
Кабінет №5
Програмування з Minecraft: EE 
(8-11 років)
18:20-19:30
Кабінет №5
# Робототехніка Mindstorms  (10-13 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Mindstorms ч.2
(10-13 років)
15:00-17:00
Кабінет №5
Робототехніка Mindstorms ч.1
(10-13 років)
15:00-17:00
Кабінет №5
Робототехніка Mindstorms ч.1
(10-13 років)
17:35-19:35
Кабінет №5
Робототехніка Mindstorms ч.1
(10-13 років)
18:00-20:00
Кабінет №5

Контакти

Чернівці
Ентузіастів, 8. INVENTOR
Графік формується
Телефонуйте:
+38 (066) 572-55-05
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 10477 дітей
Вибрати школу