Розклад

# Ранній розвиток (3-4 роки)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Ранній розвиток (3-4 роки) 16:10-16:55 Кабінет раннього розвитку 1
Ранній розвиток (3-4 роки) 17:30-18:15 Кабінет раннього розвитку 1Ранній розвиток (3-4 роки) 17:20-18:05 Кабінет раннього розвитку 1Ранній розвиток (3-4 роки) 17:25-18:10 Кабінет раннього розвитку 1Ранній розвиток (3-4 роки) 11:20-12:05 Кабінет раннього розвитку 1Ранній розвиток (3-4 роки) 11:20-12:05 Кабінет раннього розвитку 1
Ранній розвиток (3-4 роки) 18:30-19:15 Кабінет раннього розвитку 1Ранній розвиток (3-4 роки) 18:25-19:10 Кабінет раннього розвитку 1Ранній розвиток (3-4 роки) 18:20-19:05 Кабінет раннього розвитку 1
Ранній розвиток (3-4 роки) 16:45-17:30 Кабінет раннього розвитку 1Ранній розвиток (3-4 роки) 16:45-17:30 Кабінет раннього розвитку 1
# Наука про світ (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Наука про світ (4-5 років) 16:10-17:10 Кабінет раннього розвитку 1Наука про світ (4-5 років) 16:10-17:10 Кабінет раннього розвитку 2Наука про світ (4-5 років) 17:05-18:05 Кабінет раннього розвитку 1Наука про світ (4-5 років) 16:10-17:10 Кабінет раннього розвитку 2Наука про світ (4-5 років) 16:15-17:15 Кабінет раннього розвитку 1Наука про світ (4-5 років) 10:10-11:10 Кабінет раннього розвитку 1
Наука про світ (4-5 років) 17:20-18:20 Кабінет раннього розвитку 2Наука про світ (4-5 років) 17:20-18:20 Кабінет раннього розвитку 2
Наука про світ (4-5 років) 18:30-19:30 Кабінет раннього розвитку 2Наука про світ (4-5 років) 18:30-19:30 Кабінет раннього розвитку 2Наука про світ (4-5 років) 18:15-19:15 Кабінет раннього розвитку 1Наука про світ (4-5 років) 12:15-13:15 Кабінет раннього розвитку 1
Наука про світ (4-5 років) 13:25-14:25 Кабінет раннього розвитку 1
Наука про світ (4-5 років) 14:35-15:35 Кабінет раннього розвитку 1
# Цікава інженерія (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Цікава інженерія (5-6 років) 16:10-17:10 Клас раннього розвитку 2Цікава інженерія (5-6 років) 16:20-17:20 Клас раннього розвитку 1Цікава інженерія (5-6 років) 16:10-17:10 Клас раннього розвитку 2Цікава інженерія (5-6 років) 16:10-17:10 Клас раннього розвитку 1Цікава інженерія (5-6 років) 10:10-11:10 Клас раннього розвитку 1
Цікава інженерія (5-6 років) 17:20-18:20 Клас раннього розвитку 1Цікава інженерія (5-6 років) 17:20-18:20 Клас раннього розвитку 2
Цікава інженерія (5-6 років) 18:15-19:15 Клас раннього розвитку 1Цікава інженерія (5-6 років) 17:20-18:20 Клас раннього розвитку 2Цікава інженерія (5-6 років) 12:15-13:15 Клас раннього розвитку 1
Цікава інженерія (5-6 років) 18:30-19:30 Клас раннього розвитку 2Цікава інженерія (5-6 років) 18:30-19:30 Клас раннього розвитку 2Цікава інженерія (5-6 років) 13:25-14:25 Клас раннього розвитку 1
Цікава інженерія (5-6 років) 14:35-15:35 Клас раннього розвитку 1
# Початкова механіка (5,5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Початкова механіка (5,5-7 років) 16:40-17:50 Клас науки та технологіїПочаткова механіка (5,5-7 років) 16:40-17:50 Клас науки та технології
Початкова механіка (5,5-7 років) 18:00-19:10 Клас науки та технологіїПочаткова механіка (5,5-7 років) 18:00-19:10 Клас науки та технологіїПочаткова механіка (5,5-7 років) 14:00-15:10 Клас науки та технології
Початкова механіка (5,5-7 років) 15:25-16:35 Клас науки та технології
Початкова механіка (5,5-7 років) 16:40-17:50 Клас Робототехніки
# Основи Робототехніки (1клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
Основи Роботехніки (1 клас) 16:10-17:40 Клас РобототехнікиОснови Роботехніки (1 клас) 14:50-16:20 Клас РобототехнікиОснови Роботехніки (1 клас) 15:00-16:30 Клас РобототехнікиОснови Роботехніки (1 клас)
10:20-11:50 Клас науки та технології
Основи Роботехніки (1 клас) 17:50-19:20 Клас РобототехнікиОснови Роботехніки (1 клас) 13:45-15:15 Клас науки та технології
Основи Роботехніки (1 клас)
15:20-16:50 Клас Робототехніки
# Робототехніка Scrаtch (2 клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Scrаtch (2 клас) 16:30-18:00 Клас РобототехнікиРобототехніка Scrаtch (2 клас)
12:20-13:50 Клас Робототехніки
Робототехніка Scrаtch (2 клас) 18:00-19:30 Клас РобототехнікиРобототехніка Scrаtch (2 клас) 11:30-13:00 Клас Робототехніки
# Пізнаю світ з Minecraft (2 клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
Пізнаю світ з Minecraft (2 клас) 14:10-15:40 Клас РобототехнікиПізнаю світ з Minecraft (2 клас) 10:10-11:20 Клас Робототехніки
Пізнаю світ з Minecraft
(2 клас) 14:50-16:00 Клас Робототехніки
Пізнаю світ з Minecraft (2 клас) 15:50-17:00 Клас Робототехніки
Пізнаю світ з Minecraft (2 клас)
18:10-19:20 Клас Робототехніки
Пізнаю світ з Minecraft (2 клас) 16:40-17:50 Клас РобототехнікиПізнаю світ з Minecraft (2 клас) 13:10-14:20 Клас РобототехнікиПізнаю світ з Minecraft (2 клас) 14:00-15:10 Клас Робототехніки
# Практична механіка (3 клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
Практична механіка (3 клас) 16:05-17:35 Клас науки та технологіїПрактична механіка (3 клас) 12:05-13:35 Клас науки та технології
# Science (4 клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
Science (4 клас) 10:10-11:55 Клас науки та технології
Science
(4 клас)
12:05-13:50 Клас науки та технології
Science (4 клас) 17:45-19:30 Клас науки та технології
Science
(4 клас)
15:20-17:05 Клас науки та технології
# Робототехніка Mindstorms (10+років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Mindstorms 17:10-19:10 Клас РобототехнікиРобототехніка Mindstorms 14:30-16:30 Клас Робототехніки
# Експеременти з робототехнікою (10+років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
Експеременти з робототехнікою 10:00-12:00 Клас Робототехніки

Контакти

Івано-Франківськ
Василіянок, 1
Пн-Нд 09:30-19:30
Телефонуйте:
+380 (342) 71 18 78
+380 (99) 944 30 64
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 10477 дітей
Вибрати школу