Розклад

# Ранній розвиток (3-4 роки)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:00 - 10:45
Кабінет "Дошкільнята"
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:00 - 10:45
Кабінет "Дошкільнята"
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:00 - 10:45
Кабінет "Дошкільнята"
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:00 - 10:45
Кабінет "Дошкільнята"
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:25 - 18:10
Кабінет "Дошкільнята"
Ранній розвиток
(3-4 роки)
16:10 - 16:55
Кабінет "Дошкільнята"
Ранній розвиток
(3-4 роки)
11:00 - 11:45
Кабінет "Дошкільнята"
Ранній розвиток
(3-4 роки)
11:00 - 11:45
Кабінет "Дошкільнята"
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:25 - 18:10
Кабінет "Дошкільнята"
# Наука про світ (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Наука про світ
(4-5 років)
10:00 - 11:00
Кабінет "Дошкільнята"
Наука про світ
(4-5 років)
11:15 - 12:15
Кабінет "Дошкільнята"
Наука про світ
(4-5 років)
18:25 - 19:25
Кабінет "Дошкільнята"
Наука про світ
(4-5 років)
16:10 - 17:10
Кабінет "Дошкільнята"
Наука про світ
(4-5 років)
17:15 - 18:15
Кабінет "Дошкільнята"
Наука про світ
(4-5 років)
16:00 - 17:00
Кабінет "Дошкільнята"
Наука про світ
(4-5 років)
12:00 - 13:00
Кабінет "Дошкільнята"
Наука про світ
(4-5 років)
12:00 - 13:00
Кабінет "Дошкільнята"
Наука про світ
(4-5 років)
18:30 - 19:30
Кабінет "Дошкільнята"
Наука про світ
(4-5 років)
18:30 - 19:30
Кабінет "Дошкільнята"
Наука про світ
(4-5 років)
14:30 - 15:30
Кабінет "Дошкільнята"
Наука про світ
(4-5 років)
14:40 - 15:40
Кабінет "Дошкільнята"
Наука про світ
(4-5 років)
17:00 - 18:00
Кабінет "Дошкільнята"
Наука про світ
(4-5 років)
17:10 - 18:10
Кабінет "Дошкільнята"
# Цікава інженерія (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:10 - 17:10
Кабінет "Дошкільнята"
Цікава інженерія
(5-6 років)
10:00 - 11:00
Кабінет "Дошкільнята"
Цікава інженерія
(5-6 років)
11:00 - 12:00
Кабінет "Дошкільнята"
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:00 - 17:00
Кабінет "Дошкільнята"
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:10 - 18:10
Кабінет "Дошкільнята"
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:30 - 19:30
Кабінет "Дошкільнята"
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:15 - 18:15
Кабінет "Дошкільнята"
Цікава інженерія
(5-6 років)
13:15 - 14:15
Кабінет "Дошкільнята"
Цікава інженерія
(5-6 років)
13:15 - 14:15
Кабінет "Дошкільнята"
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:25 - 19:25
Кабінет "Дошкільнята"
Цікава інженерія
(5-6 років)
15:45 - 16:45
Кабінет "Дошкільнята"
Цікава інженерія
(5-6 років)
15:55 - 16:55
Кабінет "Дошкільнята"
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:20 - 19:20
Кабінет "Дошкільнята"
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:25 - 19:25
Кабінет "Дошкільнята"
# Початкова механіка (5.5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Початкова механіка
(5.5-7 років)
11:15 - 12:25
Кабінет "Універсальний"
Початкова механіка
(5.5-7 років)
11:00 - 12:10
Кабінет "Універсальний"
Початкова механіка
(5.5-7 років)
10:00 - 11:10
Кабінет "Універсальний"
Початкова механіка
(5.5-7 років)
16:55 - 18:05
Кабінет "Універсальний"
Початкова механіка
(5.5-7 років)
11:20 - 12:30
Кабінет "Універсальний"
Початкова механіка
(5.5-7 років)
16:10 - 17:20
Кабінет "Універсальний"
Початкова механіка
(5.5-7 років)
16:55 - 18:05
Кабінет "Універсальний"
Початкова механіка
(5.5-7 років)
16:55 - 18:05
Кабінет "Універсальний"
Початкова механіка
(5.5-7 років)
16:50 - 18:00
Кабінет "Універсальний"
Початкова механіка
(5.5-7 років)
14:00 - 15:10
Кабінет "Універсальний"
Початкова механіка
(5.5-7 років)
12:50 - 14:00
Кабінет "Універсальний"
Початкова механіка
(5.5-7 років)
18:20 - 19:30
Кабінет "Універсальний"
Початкова механіка
(5.5-7 років)
15:30 - 16:40
Кабінет "Універсальний"
Початкова механіка
(5.5-7 років)
15:00 - 16:10
Кабінет "Універсальний"
Початкова механіка
(5.5-7 років)
16:55 - 18:05
Кабінет "Універсальний"
Початкова механіка
(5.5-7 років)
16:30 - 17:40
Кабінет "Універсальний"
Початкова механіка
(5.5-7 років)
18:00 - 19:10
Кабінет "Універсальний"
# Підготовка до школи (5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Підготовка до школи
(5-7 років)
18:20 - 19:30
Кабінет "Універсальний"
Підготовка до школи
(5-7 років)
18:20 - 19:30
Кабінет "Універсальний"
Підготовка до школи
(5-7 років)
18:20 - 19:30
Кабінет "Універсальний"
Підготовка до школи
(5-7 років)
18:20 - 19:30
Кабінет "Універсальний"
# Основи робототехніки (6-8 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:00 - 17:30
Кабінет "Робототехніка"
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:00 - 17:30
Кабінет "Робототехніка"
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:00 - 17:30
Кабінет "Робототехніка"
Основи робототехніки
(6-8 років)
10:00 - 11:30
Кабінет "Робототехніка"
Основи робототехніки
(6-8 років)
17:50 - 19:20
Кабінет "Робототехніка"
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:00 - 17:30
Кабінет "Робототехніка"
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:15 - 17:45
Кабінет "Робототехніка"
Основи робототехніки
(6-8 років)
17:50 - 19:20
Кабінет "Робототехніка"
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:00 - 18:30
Кабінет "Робототехніка"
# Робототехніка Scratch (7-10 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:00 - 17:30
Кабінет "Робототехніка"
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
15:30 - 17:00
Кабінет "Робототехніка"
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
17:50 - 19:20
Кабінет "Робототехніка"
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
12:00 - 13:00
Кабінет "Робототехніка"
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
14:20 - 15:50
Кабінет "Робототехніка"
# Science (9-12 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Science
(9-12 років)
17:40 - 19:25
Кабінет "Робототехніка"
Science
(9-12 років)
17:45 - 19:30
Кабінет "Робототехніка"
# Практична механіка (8-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Практична механіка
(8-9 років)
10:00 - 11:30
Кабінет "Універсальний"
Практична механіка
(8-9 років)
11:45 - 13:15
Кабінет "Універсальний"
Практична механіка
(8-9 років)
18:00 - 19:30
Кабінет "Універсальний"
# Захоплююча математика 1 рівень (1 клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Захоплююча математика
1 рівень
(1 клас)
15:30 - 16:40
Кабінет "Універсальний"
Захоплююча математика
1 рівень
(1 клас)
14:40 - 15:50
Кабінет "Універсальний"
# Захоплююча математика 2 рівень (2 клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Захоплююча математика
2 рівень
(2 клас)
15:30 - 16:40
Кабінет "Універсальний"
Захоплююча математика
2 рівень
(2 клас)
15:30 - 16:40
Кабінет "Універсальний"
# Робототехніка Mindstorms  (10-13 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років)
09:45 - 11:45
Кабінет "Робототехніка"
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років)
17:20 - 19:20
Кабінет "Робототехніка"
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років)
11:45 - 13:45
Кабінет "Робототехніка"
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років)
13:45 - 15:45
Кабінет "Робототехніка"

Контакти

Вінниця
І. Бойка, 15. INVENTOR
Пн 14:00-19:30
Вт-Нд 09:30-19:30
Телефонуйте:
(0432) 55-78-48
(0432) 55-78-49
068-553-00-48
063-306-46-41
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 5997 дітей
Вибрати школу