Розклад

# Ранній розвиток (3-4 роки)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:00-10:45
Кабінет дошкільнят
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:00-10:45
Кабінет дошкільнят
Ранній розвиток
(3-4 роки)
11:00-11:45
Кабінет дошкільнят
Ранній розвиток
(3-4 роки)
11:15-12:00
Кабінет дошкільнят
Ранній розвиток
(3-4 роки)
12:00-12:45
Кабінет дошкільнят
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:15-18:00
Кабінет дошкільнят
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:15-18:00
Кабінет дошкільнят
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:15-18:00
Кабінет дошкільнят
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:25-18:10
Кабінет дошкільнят
# Наука про світ (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Наука про світ
(4-5 років)
10:00-11:00
Кабінет дошкільнят
Наука про світ
(4-5 років)
11:15-12:15
Кабінет дошкільнят
Наука про світ
(4-5 років)
16:00-17:00
Кабінет дошкільнят
Наука про світ
(4-5 років)
16:00-17:00
Кабінет дошкільнят
Наука про світ
(4-5 років)
12:15-13:15
Кабінет дошкільнят
Наука про світ
(4-5 років)
17:15-18:15
Кабінет дошкільнят
Наука про світ
(4-5 років)
18:15-19:15
Кабінет дошкільнят
Наука про світ
(4-5 років)
18:30-19:30
Кабінет дошкільнят
Наука про світ
(4-5 років)
18:15-19:15
Кабінет дошкільнят
Наука про світ
(4-5 років)
14:30-15:30
Кабінет дошкільнят
Наука про світ
(4-5 років)
15:00-16:00
Кабінет дошкільнят
Наука про світ
(4-5 років)
17:00-18:00
Кабінет дошкільнят
Наука про світ
(4-5 років)
18:25-19:25
Кабінет дошкільнят
Наука про світ
(4-5 років)
12:55-13:55
Кабінет "Універсальний"
Наука про світ
(4-5 років)
16:00-17:00
Кабінет "Універсальний"
Наука про світ
(4-5 років)
15:45-16:45
Кабінет "Універсальний"
Наука про світ
(4-5 років)
17:15-18:15
Кабінет "Універсальний"
Наука про світ
(4-5 років)
17:10-18:10
Кабінет "Універсальний"
Наука про світ
(4-5 років)
18:30-19:30
Кабінет "Універсальний"
Наука про світ
(4-5 років)
18:30-19:30
Кабінет "Універсальний"
Наука про світ
(4-5 років)
18:20-19:20
Кабінет "Універсальний"
# Цікава інженерія (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Цікава інженерія
(5-6 років)
10:00-11:00
Кабінет дошкільнят
Цікава інженерія
(5-6 років)
11:00-12:00
Кабінет дошкільнят
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:00-17:00
Кабінет дошкільнят
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:00-17:00
Кабінет дошкільнят
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:00-17:00
Кабінет дошкільнят
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:15-18:15
Кабінет дошкільнят
Цікава інженерія
(5-6 років)
13:00-14:00
Кабінет дошкільнят
Цікава інженерія
(5-6 років)
13:30-14:30
Кабінет дошкільнят
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:15-19:15
Кабінет дошкільнят
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:30-19:30
Кабінет дошкільнят
Цікава інженерія
(5-6 років)
15:45-16:45
Кабінет дошкільнят
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:15-17:15
Кабінет дошкільнят
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:15-19:15
Кабінет дошкільнят
Цікава інженерія
(5-6 років)
14:30-15:30
Кабінет "Універсальний"
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:00-17:00
Кабінет "Універсальний"
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:00-17:00
Кабінет "Універсальний"
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:15-18:15
Кабінет "Універсальний"
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:05-18:05
Кабінет "Універсальний"
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:15-18:15
Кабінет "Універсальний"
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:30-19:30
Кабінет "Універсальний"
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:25-19:25
Кабінет "Універсальний"
# Початкова механіка (5,5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Початкова механіка
(5,5-7 років)
15:40-16:50
Кабінет "НіТ"
Початкова механіка
(5,5-7 років)
11:50-13:00
Кабінет "НіТ"
Початкова механіка
(5,5-7 років)
17:00-18:10
Кабінет "НіТ"
Початкова механіка
(5,5-7 років)
15:40-16:50
Кабінет "НіТ"
Початкова механіка
(5,5-7 років)
13:15-14:25
Кабінет "НіТ"
Початкова механіка
(5,5-7 років)
16:50-18:00
Кабінет "НіТ"
Початкова механіка
(5,5-7 років)
17:00-18:10
Кабінет "НіТ"
Початкова механіка
(5,5-7 років)
16:30-17:40
Кабінет "НіТ"
Початкова механіка
(5,5-7 років)
16:50-18:00
Кабінет "НіТ"
Початкова механіка
(5,5-7 років)
15:00-16:10
Кабінет "НіТ"
Початкова механіка
(5,5-7 років)
18:10-19:20
Кабінет "НіТ"
Початкова механіка
(5,5-7 років)
18:10-19:20
Кабінет "НіТ"
Початкова механіка
(5,5-7 років)
16:25-17:35
Кабінет "НіТ"
Початкова механіка
(5,5-7 років)
17:50-19:00
Кабінет "НіТ"
Початкова механіка
(5,5-7 років)
17:00-18:10
Кабінет "Універсальний"
# Підготовка до школи (5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Підготовка до школи
(5-7 років)
18:20-19:30
Кабінет "НіТ"
Підготовка до школи
(5-7 років)
18:20-19:30
Кабінет "НіТ"
Підготовка до школи
(5-7 років)
10:00-11:10
Кабінет "Універсальний"
Підготовка до школи
(5-7 років)
18:20-19:30
Кабінет "Універсальний"
# Основи робототехніки (6-8 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:00-17:30
Клас "Робототехніки"
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:00-17:30
Клас "Робототехніки"
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:00-17:30
Клас "Робототехніки"
Основи робототехніки
(6-8 років)
17:50-19:20
Клас "Робототехніки"
Основи робототехніки
(6-8 років)
11:45-13:15
Клас "Робототехніки"
Основи робототехніки
(6-8 років)
13:30-15:00
Клас "Робототехніки"
Основи робототехніки
(6-8 років)
15:40-17:05
Клас "Робототехніки"
Основи робототехніки
(6-8 років)
17:20-19:10
Клас "Робототехніки"
# Захоплююча математика 1 рівень (1 клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Захоплююча математика
1 рівень
(1 клас)
11:30-12:40
Клас "Універсальний"
Захоплююча математика
1 рівень
(1 клас)
15:40-16:50
Клас "Універсальний"
Захоплююча математика
1 рівень
(1 клас)
15:50-17:00
Клас "Універсальний"
# Практична механіка (8-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Практична механіка
(8-9 років)
10:00-11:30
Клас "НіТ"
Практична механіка
(8-9 років)
10:00-11:30
Клас "НіТ"
Практична механіка
(8-9 років)
11:45-13:15
Клас "НіТ"
Практична механіка
(8-9 років)
17:50-19:20
Клас "НіТ"
# Робототехніка Scratch (7-10 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:00-17:30
Клас "Робототехніки"
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
10:00-11:30
Клас "Робототехніки"
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
17:50-19:20
Клас "Робототехніки"
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
17:50-19:20
Клас "Робототехніки"
# Science (9-12 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Science
(9-12 років)
10:00-11:45
Клас "Робототехніки"
Science
(9-12 років)
17:45-19:30
Клас "Робототехніки"
Science
(9-12 років)
17:45-19:30
Клас "Робототехніки"
# Робототехніка Mindstorms (10-13 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років)
15:30-17:30
Кабінет "Робототехніки"
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років)
12:00-14:00
Кабінет "Робототехніки"
# Експеременти з робототехнікою (11-14 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Експеременти з робототехнікою
(11-14 років)
14:15-16:15
Кабінет "Робототехніки"
# Підготовка до олімпіади СУМО (10+ років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Підготовка
до олімпіади СУМО
(10+ років)
17:00-19:00
Кабінет "Робототехніки"

Контакти

Вінниця
Замостянська, 20А. INVENTOR
Пн - Нд
Телефонуйте:
+38 (067) 435-57-55
+38 (063) 239-27-28
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 10477 дітей
Вибрати школу