Курси на пр. Яворницького 67А

Наши преподаватели

Рудашко Елена Рудашко Елена
Преподает курсы уровня STEM Junior, STEM Middle
Боровкова Светлана Боровкова Светлана
Преподает курсы уровня STEM Junior, STEM Middle
Бабенко Евгений Бабенко Евгений
Преподает курсы уровня STEM-Middle
Шаповалов Денис Шаповалов Денис
Преподает курсы уровня STEM-Middle, STEM-Senior

Расписание

# Ранній розвиток (3-4 роки)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:00 -10:45
Кабінет Ранній розвиток
Ранній розвиток
(3-4 роки)
11:20 -12:05
Кабінет Ранній розвиток
# Наука про світ (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Наука про світ
(4-5 років)
11:00 - 12:00
Кабінет Ранній розвиток
Наука про світ
(4-5 років)
12:25 - 13:25
Кабінет Ранній розвиток
Наука про світ
(4-5 років)
17:00- 18:00
Кабінет Ранній розвиток
Наука про світ
(4-5 років)
18:30 - 19:30
Кабінет Ранній розвиток
# Цікава інженерія (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Цікава інженерія
(5-6 років)
10:00 - 11:00
Кабінет Ранній розвиток
Цікава інженерія
(5-6 років)
12:20 - 13:20
Кабінет Ранній розвиток
Цікава інженерія
(5-6 років)
15:10 - 16:10
Кабінет Ранній розвиток
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:00 - 18:00
Кабінет Ранній розвиток
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:15 - 18:15
Кабінет Ранній розвиток
# Початкова механіка (5.5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Початкова механіка
(5.5-7 років)
13:40- 14:50
Кабінет Ранній розвиток
Початкова механіка
(5.5-7 років)
16:30 - 17:40
Кабінет Основи робототехніки
Початкова механіка
(5.5-7 років)
18:20 - 19:30
Кабінет Основи робототехніки
Початкова механіка
(5.5-7 років)
18:15 - 19:25
Кабінет Ранній розвиток
Початкова механіка
(5.5-7 років)
18:10 - 19:20
Кабінет Ранній розвиток
# Підготовка до школи (5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Підготовка до школи
(5-7 років)
13:45 - 14:55
Кабінет Ранній розвиток
Підготовка до школи
(5-7 років)
15:05- 16:15
Кабінет Ранній розвиток
# Основи робототехніки (6-8 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Основи робототехніки
(6-8 років)
09:50- 11:20
Кабінет Основи робототехніки
Основи робототехніки
(6-8 років)
09:45 - 11:15
Кабінет Основи робототехніки
Основи робототехніки
(6-8 років)
14:00- 15:30
Кабінет Mindstorms
Основи робототехніки
(6-8 років)
14:15- 15:45
Кабінет Mindstorms
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:00- 17:30
Кабінет Основи робототехніки
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:00- 19:30
Кабінет Основи робототехніки
# Робототехніка Scratch (7-10 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
11:40 - 13:10
Кабінет Основи робототехніки
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
11:30- 13:00
Кабінет Основи робототехніки
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:00 - 17:30
Кабінет Основи робототехніки
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
15:45 - 17:15
Кабінет Mindstorms
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
18:00 - 19:30
Кабінет Основи робототехніки
# Практична механіка (8-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Практична механіка
(8-9 років)
18:00 - 19:30
Кабінет Основи робототехніки
Практична механіка
(8-9 років)
16:00 - 17:30
Кабінет Mindstorms
# Science (9-12 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Science
(9-12 років)
09:45- 11:30
Кабінет Mindstorms
Science
(9-12 років)
12:30 - 14:15
Кабінет Mindstorms
Science
(9-12 років)
15:00- 16:45
Кабінет Mindstorms
Science
(9-12 років)
17:50 - 19:35
Кабінет Mindstorms
# Програмування з Minecraft:EE (1клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Програмування з Minecraft: EE 
(8-11 років)
14:30 - 15:40
Кабінет Основи робототехніки
Програмування з Minecraft: EE 
(8-11 років)
16:30 - 17:40
Кабінет Основи робототехніки
Програмування з Minecraft: EE 
(8-11 років)
14:35 - 15:45
Кабінет Mindstorms
# Архітектура 1 (8-15лет)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Архітектура 1 рівень
(8-16 років)
13:20 - 15:20
Кабінет Основи робототехніки
Архітектура 1 рівень
(8-16 років)
16:00 - 18:00
Кабінет Основи робототехніки
# Архітектура 2 (9-16лет)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Архітектура 1 рівень
(8-16 років)
15:40 - 17:40
Кабінет Основи робототехніки
# Робототехніка Mindstorms  (10-13 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Mindstorms 3.1
(10-13 років)
10:00 - 12:00
Кабінет Mindstorms
Робототехніка Mindstorms 3.1
(10-13 років)
11:50 - 13:50
Кабінет Робототехніка Mindstorms
Робототехніка Mindstorms 3.3
(10-13 років)
14:15- 16:15
Кабінет Mindstorms
Робототехніка Mindstorms 3.1
(10-13 років)
15:00 - 17:00
Кабінет Mindstorms
# Developer   (12-16 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Developer
(12-16 років)
16:30- 19:00
Кабінет Mindstorms
Developer
(12-16 років)
17:15- 19:45
Кабінет Mindstorms
Developer
(12-16 років)
17:15- 19:45
Кабінет Mindstorms
Developer
(12-16 років)
17:30- 20:00
Кабінет Mindstorms
Приди и попробуй!
Узнайте как работают современные подходы к обучению
Записаться
Записалось 28561 людей

Новости

Контакти

Днепр
пр. Яворницького 67А
Пн 8:30 - 17:30
Вт-Пт 8:30 - 19:30
Сб 10:00 - 19:00
Нд 10:00 - 17:30
Телефонуйте:
(067) 360-36-06
(095) 680-10-82
Приди и попробуй!
Узнайте как работают современные подходы к обучению
Записаться
Записалось 28561 людей
Вибрати школу