Курси на ул. Александровская, 1, ст. м. «Нивки»

Наши преподаватели

Тамара Ходаковская Тамара Ходаковская
Преподает курсы уровня STEM Junior
Шепелева Виктория Шепелева Виктория
Преподает курсы: "Робототехника 2.0", "Юные инженеры", "Наука и технологии" и "Увлекательная математика"

Расписание

# # Ранній розвиток (3-4 роки)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:00 - 10:45
Кабінет №3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:15 - 11:00
Кабінет №3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
12:30 - 13:15
Кабінет №3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
12:40 - 13:25
Кабінет №3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
16:35 - 17:20
Кабінет №3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:40 - 18:25
Кабінет №3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
16:40 - 17:25
Кабінет №3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
16:40 - 17:25
Кабінет №3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:55 - 18:40
Кабінет №3
# # Програмування і англійська мова (4-5 роки)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Програмування і англійська мова
(4-5 роки)
11:10-12:10
Кабінет №3
Програмування і англійська мова
(4-5 роки)
11:20-12:20
Кабінет №3
Програмування і англійська мова
(4-5 роки)
16:30-17:30
Кабінет №3
Програмування і англійська мова
(4-5 роки)
15:20-16:20
Кабінет №3
# # Наука про світ (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Наука про світ
(4-5 років)
10:00 - 11:00
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
9:50 - 10:50
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
11:20 - 12:20
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
16:20 - 17:20
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
16:20 - 17:20
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
12:40 - 13:40
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
17:40 - 18:40
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
17:40 - 18:40
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
17:40 - 18:40
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
14:00 - 15:00
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
14:00 - 15:00
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
19:00 - 20:00
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
19:00 - 20:00
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
17:45 - 18:45
Кабінет №2
# # Цікава інженерія (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Цікава інженерія
(5-6 років)
10:00 - 11:00
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
11:20 - 12:20
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
11:20 - 12:20
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
12:40 - 13:40
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
12:40 - 13:40
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:40 - 18:40
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
15:20 - 16:20
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
19:00 - 20:00
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
19:00 - 20:00
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
19:00 - 20:00
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:45 - 19:45
Кабінет №1
# # Початкова механіка (5.5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Початкова механіка
(5.5-7 років)
09:30 - 10:40
Кабінет №5
Початкова механіка
(5.5-7 років)
11:00 - 12:10
Кабінет №5
Початкова механіка
(5.5-7 років)
12:30 - 13:40
Кабінет №5
Початкова механіка
(5.5-7 років)
14:00 - 15:10
Кабінет №5
Початкова механіка
(5.5-7 років)
17:00 - 18:10
Кабінет №5
Початкова механіка
(5.5-7 років)
17:00 - 18:10
Кабінет №5
Початкова механіка
(5.5-7 років)
18:30 - 19:40
Кабінет №5
Початкова механіка
(5.5-7 років)
18:30 - 19:40
Кабінет №5
# # Підготовка до школи (5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Підготовка до школи
(5-7 років)
16:10 - 17:20
Кабінет №2
(група 2)
Підготовка до школи
(5-7 років)
16:10 - 17:20
Кабінет №2
(група 2)
Підготовка до школи
(5-7 років)
16:50 - 18:00
Кабінет №2
(група 3)
Підготовка до школи
(5-7 років)
16:50 - 18:00
Кабінет №2
(група 3)
Підготовка до школи
(5-7 років)
18:30 - 19:40
Кабінет №2
(група 1)
Підготовка до школи
(5-7 років)
18:30 - 19:40
Кабінет №2
(група 1)
# # Основи робототехніки (6-8 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Основи робототехніки
(6-8 років)
09:00 - 10:30
Кабінет №4
Основи робототехніки
(6-8 років)
10:50 - 12:20
Кабінет №4
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:20 - 17:50
Кабінет №4
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:20 - 17:50
Кабінет №4
Основи робототехніки
(6-8 років)
12:40 - 14:10
Кабінет №4
Основи робототехніки
(6-8 років)
12:40 - 14:10
Кабінет №4
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:10 - 19:40
Кабінет №4
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:10 - 19:40
Кабінет №4
# # Робототехніка Scratch (7-10 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
9:00 - 10:30
Кабінет №4
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
10:50 - 12:20
Кабінет №4
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
14:50 - 16:20
Кабінет №4
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
14:50 - 16:20
Кабінет №4
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:20 - 17:50
Кабінет №4
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:20 - 17:50
Кабінет №4
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
18:10 - 19:40
Кабінет №4
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
18:10 - 19:40
Кабінет №4
# # Science (9-12 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Science
(9-12 років)
11:30 - 13:15
Кабінет №6
Science
(9-12 років)
16:00 - 17:45
Кабінет №6
Science
(9-12 років)
15:45 - 17:30
Кабінет №6
Science
(9-12 років)
18:00 - 19:45
Кабінет №6
# # Програмування зі SPIKE Prime (8-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Програмування зі SPIKE Prime
(8-9 років)
09:30 - 11:10
Кабінет №6
Програмування зі SPIKE Prime
(8-9 років)
09:30 - 11:10
Кабінет №6
Програмування зі SPIKE Prime
(8-9 років)
13:45 - 15:25
Кабінет №6
Програмування зі SPIKE Prime
(8-9 років)
16:00 - 17:40
Кабінет №6
Програмування зі SPIKE Prime
(8-9 років)
18:05 - 19:45
Кабінет №6
# # Захоплююча математика 1 рівень (1 клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Захоплююча математика
1 рівень
(1 клас)
14:10 - 15:20
Кабінет №5
# # Захоплююча математика 2 рівень (2 клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Захоплююча математика
2 рівень
(2 клас)
15:40 - 16:50
Кабінет №5
# # Архітектура  1 рівень (8-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Архітектура 
1 рівень
(8-15 років)
14:00 - 16:00
Кабінет №6
Архітектура 
1 рівень
(8-15 років)
16:30 - 18:30
Кабінет №5
# # Архітектура  2 рівень (8-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Архітектура 
2 рівень
(8-15 років)
11:30 - 13:30
Кабінет №5
# # Програмування з Minecraft: EE (8-11 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Програмування з Minecraft: EE
(8-11 років)
11:30 - 12:40
Кабінет №7
Програмування з Minecraft: EE
(8-11 років)
13:00 - 14:10
Кабінет №7
Програмування з Minecraft: EE
(8-11 років)
17:30 - 18:40
Кабінет №7
Програмування з Minecraft: EE
(8-11 років)
16:10 - 17:20
Кабінет №7
# # Пізнаю світ з Minecraft: EE (7-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Пізнаю світ з Minecraft: EE
(7-9 років)
10:00 - 11:10
Кабінет №7
Пізнаю світ з Minecraft: EE
(7-9 років)
19:00 - 20:10
Кабінет №7
Пізнаю світ з Minecraft: EE
(7-9 років)
14:40 - 15:50
Кабінет №7
# # Робототехніка Mindstorms  (10-13 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років)
12:20 - 14:20
Кабінет №7
(2 рік)
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років)
15:00 - 17:00
Кабінет №7
(1 рік)
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років)
18:00 - 20:00
Кабінет №7
(1 рік)
# # Developer Розробка ігор та 3D моделювання (11-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Developer Розробка ігор та 3D моделювання
(11-15 років)
18:00-20:00
Кабінет №7
# # Developer WEB програмування (11-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Developer WEB програмування
(11-15 років)
10:00-12:00
Кабінет №7
# # Робототехніка SPIKE на Python (9-13 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка SPIKE на Python (9-13 років)
18:20 - 20:20
Кабінет №7
(2 рік)
Робототехніка SPIKE на Python (9-13 років)
17:20-19:20
Кабінет № 7
Приди и попробуй!
Узнайте как работают современные подходы к обучению
Записаться
Записалось 26986 людей

Новости

Контакти

Киев
ул. Александровская, 1, ст. м. «Нивки»
Пн-Пт 9:30-20:00
Сб 9:00-19:30
Вс 9:00-18:30
Телефонуйте:
+380 (44) 490-90-80
Выберите клавишу 1 (правый берег), затем 2
Приди и попробуй!
Узнайте как работают современные подходы к обучению
Записаться
Записалось 26986 людей
Вибрати школу