Курси на ул. Буковинская, 6в.

Наши преподаватели

Виталия Пришва Виталия Пришва
Преподает курсы уровня STEM Junior
Гойда Вячеслав Гойда Вячеслав
Преподает курсы уровня STEM Middle
Зищук Иванна Зищук Иванна
Преподает курсы уровня STEM Junior
Борсук Елена Борсук Елена
Преподает курсы уровня STEM Junior

Расписание

# Ранній розвиток (3-4 роки)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Ранній розвиток
(3-4 роки)
09:45 - 10:30
Кабінет №1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
12:10 - 12:55
Кабінет №1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
16:30 - 17:15
Кабінет №1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
16:00 - 16:45
Кабінет №1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
16:00 - 16:45
Кабінет №1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
16:00 - 16:45
Кабінет №1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:30 - 18:15
Кабінет №1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:10 - 17:55
Кабінет №1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:20 - 18:05
Кабінет №1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:20 - 18:05
Кабінет №1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
18:35 - 19:20
Кабінет №1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
18:30 - 19:15
Кабінет №1
# Наука про світ (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Наука про світ
(4-5 років)
09:40 - 10:40
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
10:00 - 11:00
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
10:00 - 11:00
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
10:50 - 11:50
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
11:20 - 12:20
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
12:20 - 13:20
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
13:30 - 14:30
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
14:40 - 15:40
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
14:40 - 15:40
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
15:50 - 16:50
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
16:00 - 17:00
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
16:00 - 17:00
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
17:20 - 18:20
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
17:10 - 18:10
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
17:20 - 18:20
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
17:10 - 18:10
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
18:40 - 19:40
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
18:40 - 19:40
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
18:30 - 19:30
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
18:40 - 19:40
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
18:30 - 19:30
Кабінет №3
# Цікава інженерія (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Цікава інженерія
(5-6 років)
09:20 - 10:20
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
10:00 - 11:00
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
11:10 - 12:10
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
11:00 - 12:00
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
12:10 - 13:10
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
13:40 - 14:40
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
14:40 - 15:40
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
14:40 - 15:40
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:00 - 17:00
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:00 - 17:00
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:10 - 18:10
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:20 - 18:20
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:30 - 19:30
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:40 - 19:40
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:40 - 19:40
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:40 - 19:40
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:40 - 19:40
Кабінет №2
# Початкова механіка (5.5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Початкова механіка
(5.5-7 років)
10:40 - 11:50
Кабінет №2
Початкова механіка
(5.5-7 років)
13:30 - 14:40
Кабінет №2
Початкова механіка
(5.5-7 років)
15:40 - 16:50
Кабінет №2
Початкова механіка
(5.5-7 років)
15:50 - 17:00
Кабінет №2
Початкова механіка
(5.5-7 років)
16:30 - 17:40
Кабінет №2
Початкова механіка
(5.5-7 років)
17:10 - 18:20
Кабінет №2
Початкова механіка
(5.5-7 років)
17:10 - 18:20
Кабінет №2
Початкова механіка
(5.5-7 років)
18:30 - 19:40
Кабінет №2
Початкова механіка
(5.5-7 років)
18:20 - 19:30
Кабінет №2
# Підготовка до школи (5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Підготовка до школи
(5-7 років)
11:20 - 12:30
Кабінет №2
Підготовка до школи
(5-7 років)
11:20 - 12:30
Кабінет №2
Підготовка до школи
(5-7 років)
17:10 - 18:20
Кабінет №3
Підготовка до школи
(5-7 років)
17:10 - 18:20
Кабінет №3
Підготовка до школи
(5-7 років)
18:30 - 19:40
Кабінет №2
Підготовка до школи
(5-7 років)
18:30 - 19:40
Кабінет №2
# STEM-садочок (4-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
STEM-садочок (4-6 років)
10:00 - 13:00
Кабінет №3
STEM-садочок (4-6 років)
10:00 - 13:00
Кабінет №1
STEM-садочок (4-6 років)
10:00 - 13:00
Кабінет №1
STEM-садочок (4-6 років)
10:00 - 13:00
Кабінет №2
STEM-садочок (4-6 років)
10:00 - 13:00
Кабінет №3
# Основи робототехніки (6-8 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Основи робототехніки
(6-8 років)
11:10 - 12:40
Кабінет №5
Основи робототехніки
(6-8 років)
14:40 - 16:10
Кабінет №5
Основи робототехніки
(6-8 років)
14:30 - 16:00
Кабінет №5
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:20 - 17:50
Кабінет №5
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:30 - 18:00
Кабінет №5
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:10 - 19:40
Кабінет №5
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:20 - 19:50
Кабінет №5
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:20 - 19:50
Кабінет №5
# Робототехніка Scratch (7-10 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
09:30 - 11:00
Кабінет №5
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
09:50 - 11:20
Кабінет №5
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
11:40 - 13:10
Кабінет №5
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:10 - 17:40
Кабінет №5
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
18:00 - 19:30
Кабінет №5
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
18:00 - 19:30
Кабінет №5
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
18:20 - 19:50
Кабінет №5
# Програмування зі Spike Prime (8-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Програмування зі Spike Prime
(8-9 років)
09:20 - 10:50
Кабінет №5
Програмування зі Spike Prime
(8-9 років)
14:40 - 16:10
Кабінет №5
Програмування зі Spike Prime
(8-9 років)
15:20 - 16:50
Кабінет №2
Програмування зі Spike Prime
(8-9 років)
16:30 - 18:00
Кабінет №5
Програмування зі Spike Prime
(8-9 років)
18:20 - 19:50
Кабінет №5
# Science (9-12 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Science
(9-12 років)
18:10 - 19:55
Кабінет №4
Science
(9-12 років)
18:05 - 19:50
Кабінет №4
# Практична механіка (8-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Практична механіка
(8-9 років)
14:30 - 16:00
Кабінет №2
# Пізнаю світ з Minecraft: EE (7-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Пізнаю світ з Minecraft: EE 
(7-9 років)
10:00 - 11:10
Кабінет №4
Пізнаю світ з Minecraft: EE 
(7-9 років)
13:20 - 14:30
Кабінет №4
Пізнаю світ з Minecraft: EE 
(7-9 років)
14:40 - 15:50
Кабінет №4
Пізнаю світ з Minecraft: EE 
(7-9 років)
17:10 - 18:20
Кабінет №4
Пізнаю світ з Minecraft: EE 
(7-9 років)
18:20 - 19:30
Кабінет №4
# Програмування з Minecraft: EE  (8-11 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Програмування з Minecraft: EE 
(8-11 років)
09:30 - 10:40
Кабінет №4
Програмування з Minecraft: EE 
(8-11 років)
11:30 - 12:40
Кабінет №4
Програмування з Minecraft: EE 
(8-11 років)
14:30 - 15:40
Кабінет №4
Програмування з Minecraft: EE 
(8-11 років)
16:10 - 17:20
Кабінет №4
Програмування з Minecraft: EE 
(8-11 років)
18:40 - 19:50
Кабінет №4
# Робототехніка Mindstorms  (10-13 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Mindstorms ч.1
(10-13 років)
11:00 - 13:00
Кабінет №4
Робототехніка Mindstorms ч.1
(10-13 років)
14:50 - 16:50
Кабінет №4
Робототехніка Mindstorms ч.1
(10-13 років)
15:50 - 17:50
Кабінет №4
Робототехніка Mindstorms ч.2
(10-13 років)
16:00 - 18:00
Кабінет №4
Робототехніка Mindstorms ч.3
(10-13 років)
17:40 - 19:40
Кабінет №4
Приди и попробуй!
Узнайте как работают современные подходы к обучению
Записаться
Записалось 28171 людей

Новости

Контакти

Ровно
ул. Буковинская, 6в.
Пн - Сб
Телефонуйте:
(050) 234-04-04
(098) 234-04-04
Приди и попробуй!
Узнайте как работают современные подходы к обучению
Записаться
Записалось 28171 людей
Вибрати школу