Курси на вул. Буковинська, 6в

Наші викладачі

Гойда В’ячеслав Гойда В’ячеслав
Викладає курси рівня STEM Middle
Зищук Іванна Зищук Іванна
Викладає курси рівня STEM Junior
Борсук Олена Борсук Олена
Викладає курси рівня STEM Junior
Палінчук Оксана Палінчук Оксана
Викладає курси рівня STEM Junior

Розклад

# Ранній розвиток (3-4 роки)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:00 - 10:45
Кабінет №1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:15 - 11:00
Кабінет №1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
11:15 - 12: 00
Кабінет №1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
11:00 - 11:45
Кабінет №1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
12:05 - 12:50
Кабінет №1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:00 - 17:45
Кабінет №1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:00 - 17:45
Кабінет №1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
16:00 - 16:45
Кабінет №1
# Hаука про світ (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:00 - 10:45
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
11:10 - 12:10
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
10:40 - 11:40
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
13:20 - 14:20
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
16:00 - 17:00
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
16:00 - 17:00
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
16:00 - 17:00
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
16:00 - 17:00
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
16:00 - 17:00
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
16:00 - 17:00
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
18:40 - 19:40
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
17:20 - 18:20
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
18:40 - 19:40
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
17:20 - 18:20
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
17:20 - 18:20
Кабінет №3
# Цікава інженерія (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Цікава інженерія
(5-6 років)
11:10 - 12:10
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
11:10 - 12:10
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
9:20 - 10:20
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
12:00 - 13:00
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
14:40 - 15:40
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:20 - 18:20
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:40 - 19:40
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:20 - 18:20
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:40 - 19:40
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:40 - 19:40
Кабінет №3
# Початкова механіка (5.5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Початкова механіка
(5.5-7 років)
11:30 - 12:40
Кабінет №2
Початкова механіка
(5.5-7 років)
13:00 - 14:10
Кабінет №2
Початкова механіка
(5.5-7 років)
16:30 - 17:40
Кабінет №2
Початкова механіка
(5.5-7 років)
16:30 - 17:40
Кабінет №2
Початкова механіка
(5.5-7 років)
16:30 - 17:40
Кабінет №2
Початкова механіка
(5.5-7 років)
16:30 - 17:40
Кабінет №2
Початкова механіка
(5.5-7 років)
18:00 - 19:10
Кабінет №2
Початкова механіка
(5.5-7 років)
18:00 - 19:10
Кабінет №2
Початкова механіка
(5.5-7 років)
18:00 - 19:10
Кабінет №2
Початкова механіка
(5.5-7 років)
18:20 - 19:30
Кабінет №2
# Основи робототехніки (6-8 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Основи робототехніки
(6-8 років)
10:00 - 11:30
Кабінет №5
Основи робототехніки
(6-8 років)
13:40 - 15:10
Кабінет №5
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:30 - 18:00
Кабінет №5
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:30 - 18:00
Кабінет №5
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:20 - 19:50
Кабінет №5
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:20 - 19:50
Кабінет №5
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:20 - 19:50
Кабінет №5
# Робототехніка Scratch (7-10 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
11:50 - 13:20
Кабінет №5
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
15:30 - 17:00
Кабінет №5
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:30 - 18:00
Кабінет №5
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
18:20 - 19:50
Кабінет №5
# Science (9-12 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Science
(9-12 років)
13:40 - 15:25
Кабінет №4
Science
(9-12 років)
17:45 - 19:30
Кабінет №4
Science
(9-12 років)
16:45 - 18:30
Кабінет №4
# Практична механіка (8-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Практична механіка
(8-9 років)
9:40 - 11:10
Кабінет №2
Практична механіка
(8-9 років)
16:30 - 18:00
Кабінет №2
Практична механіка
(8-9 років)
14:30 - 16:15
Кабінет №2
Практична механіка
(8-9 років)
18:20 - 19:50
Кабінет №2
# Робототехніка Mindstorms (10-13 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Mindstorms ч.1
(10-13 років)
09:00 - 11:00
Кабінет №4
Робототехніка Mindstorms ч.2
(10-13 років)
11:20 - 13:20
Кабінет №4
Робототехніка Mindstorms ч.1
(10-13 років)
15:25 - 17:25
Кабінет №4
Робототехніка Mindstorms ч.1
(10-13 років)
15:25 - 17:25
Кабінет №4
Робототехніка Mindstorms ч.1
(10-13 років)
17:45 - 19:45
Кабінет №4
Робототехніка Mindstorms ч.2
(10-13 років)
17:45 - 19:45
Кабінет №4
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 14824 дітей

Новини

Контакти

Рівне
вул. Буковинська, 6в
Пн - Сб
Телефонуйте:
(050) 234-04-04
(098) 234-04-04
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 14824 дітей
Вибрати школу