Курси на вул. Буковинська, 6в

Наші викладачі

Віталія Пришва Віталія Пришва
Викладає курси рівня STEM Junior
Гойда В’ячеслав Гойда В’ячеслав
Викладає курси рівня STEM Middle
Зищук Іванна Зищук Іванна
Викладає курси рівня STEM Junior
Борсук Олена Борсук Олена
Викладає курси рівня STEM Junior

Розклад

# Карусель пригод з Lego Duplo (3-4 роки)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Карусель пригод з Lego Duplo
(3-4 роки)
10:20 - 11:05
Кабінет №1
Карусель пригод з Lego Duplo
(3-4 роки)
10:00 - 10:45
Кабінет №1
Карусель пригод з Lego Duplo
(3-4 роки)
10:20 - 11:05
Кабінет №1
Карусель пригод з Lego Duplo
(3-4 роки)
11:30 - 12:15
Кабінет №1
Карусель пригод з Lego Duplo
(3-4 роки)
12:30 - 13:15
Кабінет №1
Карусель пригод з Lego Duplo (довгий курс)
(3-4 роки)
16:00 - 16:45
Кабінет №1
Карусель пригод з Lego Duplo (довгий курс)
(3-4 роки)
16:00 - 16:45
Кабінет №1
Карусель пригод з Lego Duplo
(3-4 роки)
16:00 - 16:45
Кабінет №1
Карусель пригод з Lego Duplo
(3-4 роки)
17:20 - 18:05
Кабінет №1
Карусель пригод з Lego Duplo
(3-4 роки)
17:20 - 18:05
Кабінет №1
Карусель пригод з Lego Duplo
(3-4 роки)
18:20 - 19:05
Кабінет №1
Карусель пригод з Lego Duplo
(3-4 роки)
18:20 - 19:05
Кабінет №1
# Мульти-мікс 1.0 (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Мульти-мікс 1.0
(4-5 років)
10:00 - 11:00
Кабінет №3
Мульти-мікс 1.0
(4-5 років)
10:00 - 11:00
Кабінет №3
Мульти-мікс 1.0
(4-5 років)
10:00 - 11:00
Кабінет №3
Мульти-мікс 1.0 (довгий курс)
(4-5 років)
13:20 - 14:20
Кабінет №3
Мульти-мікс 1.0 (довгий курс)
(4-5 років)
13:20 - 14:20
Кабінет №3
Мульти-мікс 1.0
(4-5 років)
14:30 - 15:30
Кабінет №1
Мульти-мікс 1.0
(4-5 років)
14:20 - 15:20
Кабінет №3
Мульти-мікс 1.0
(4-5 років)
15:40 - 16:40
Кабінет №3
Мульти-мікс 1.0
(4-5 років)
16:00 - 17:00
Кабінет №3
Мульти-мікс 1.0
(4-5 років)
17:00 - 18:00
Кабінет №2
Мульти-мікс 1.0
(4-5 років)
17:00 - 18:00
Кабінет №3
Мульти-мікс 1.0
(4-5 років)
17:00 - 18:00
Кабінет №3
Мульти-мікс 1.0
(4-5 років)
18:20 - 19:20
Кабінет №3
Мульти-мікс 1.0
(4-5 років)
18:20 - 19:20
Кабінет №3
# Мульти-мікс 2.0 (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Мульти-мікс 2.0
(5-6 років)
10:00 - 11:00
Кабінет №3
Мульти-мікс 2.0
(5-6 років)
11:05 - 12:05
Кабінет №2
Мульти-мікс 2.0
(5-6 років)
11:20 - 12:20
Кабінет №3
Мульти-мікс 2.0
(5-6 років)
11:20 - 12:20
Кабінет №3
Мульти-мікс 2.0
(5-6 років)
13:20 - 14:20
Кабінет №3
Мульти-мікс 2.0
(5-6 років)
14:20 - 15:20
Кабінет №2
Мульти-мікс 2.0
(5-6 років)
14:40 - 15:40
Кабінет №2
Мульти-мікс 2.0
(5-6 років)
15:40 - 16:40
Кабінет №2
Мульти-мікс 2.0
(5-6 років)
15:50 - 16:50
Кабінет №2
Мульти-мікс 2.0
(5-6 років)
17:00 - 18:00
Кабінет №2
Мульти-мікс 2.0
(5-6 років)
17:10 - 18:10
Кабінет №3
Мульти-мікс 2.0
(5-6 років)
17:00 - 18:00
Кабінет №2
Мульти-мікс 2.0
(5-6 років)
18:20 - 19:20
Кабінет №2
# Машини та механізми (5,5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Машини та механізми
(5,5-7 років)
10:00 - 11:10
Кабінет №2
Машини та механізми
(5,5-7 років)
11:20 - 12:30
Кабінет №3
Машини та механізми
(5,5-7 років)
11:20 - 12:30
Кабінет №2
Машини та механізми
(5,5-7 років)
12:50 - 14:00
Кабінет №2
Машини та механізми
(5,5-7 років)
14:20 - 15:30
Кабінет №3
Машини та механізми
(5,5-7 років)
18:25 - 19:35
Кабінет №2
Машини та механізми
(5,5-7 років)
18:20 - 19:30
Кабінет №2
# DinоPark (після 1 класу)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
DinоPark
(після 1 класу)
09:30 - 11:00
Кабінет №5
DinоPark
(після 1 класу)
11:20 - 12:50
Кабінет №5
DinоPark
(після 1 класу)
11:20 - 12:50
Кабінет №5
DinоPark
(після 1 класу)
13:10 - 14:40
Кабінет №5
DinоPark
(після 1 класу)
14:40 - 16:10
Кабінет №5
DinоPark
(після 1 класу)
14:40 - 16:10
Кабінет №5
DinоPark
(після 1 класу)
15:00 - 16:30
Кабінет №5
DinоPark
(після 1 класу)
16:40 - 18:10
Кабінет №5
DinоPark
(після 1 класу)
18:20 - 19:50
Кабінет №5
DinоPark
(після 1 класу)
18:20 - 19:50
Кабінет №5
# Робототехніка зі SPIKE Prime (після 2 класу)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка зі SPIKE Prime
(після 2 класу)
09:30 - 11:00
Кабінет №5
Робототехніка зі SPIKE Prime
(після 2 класу)
14:50 - 16:20
Кабінет №4
Робототехніка зі SPIKE Prime
(після 2 класу)
16:30 - 18:00
Кабінет №5
Робототехніка зі SPIKE Prime
(після 2 класу)
16:30 - 18:00
Кабінет №5
Робототехніка зі SPIKE Prime
(після 2 класу)
18:20 - 19:50
Кабінет №5
# Пригоди, програмування і Minecraft: EE (після 3 класу)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Пригоди, програмування і Minecraft: EE
(після 3 класу)
13:10 - 14:30
Кабінет №4
Пригоди, програмування і Minecraft: EE
(після 3 класу)
16:50 - 18:10
Кабінет №4
Пригоди, програмування і Minecraft: EE
(після 3 класу)
18:30 - 19:50
Кабінет №4
Пригоди, програмування і Minecraft: EE
(після 3 класу)
18:20 - 19:40
Кабінет №4
Пригоди, програмування і Minecraft: EE
(після 3 класу)
18:20 - 19:40
Кабінет №4
# Супер-робототехніка  (10+ років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Супер-робототехніка
(10+ років)
10:00 - 12:00
Кабінет №4
Супер-робототехніка
(10+ років)
10:00 - 12:00
Кабінет №4
Супер-робототехніка
(10+ років)
12:20 - 14:20
Кабінет №4
Супер-робототехніка
(10+ років)
14:30- 16:30
Кабінет №4
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 22787 дітей

Новини

Контакти

Рівне
вул. Буковинська, 6в
Пн - Сб
Телефонуйте:
(050) 234-04-04
(098) 234-04-04
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 22787 дітей
Вибрати школу