STEM-Middle 6-10 років

Курс "Комікс CLUB" 7+ років

Comics club

Вік дітей: 7+

Тривалість заняття: 2 години

Комікси – мастхев для кожного фантазера і мрійника!

Адже з їхньою допомогою так легко і цікаво створювати власну історію, сюжет з улюбленими мультгероями, ба більше – неймовірну пригоду чи екшен! 

Ідея «Комікс club» – надихати до втілення власної історії, сюжету та пригоди у вигляді коміксів. На онлайн-заняттях діти не лише висвітлюють сюжет з героями мультфільмів «Angry Birds», «Літачки», «Міньйони», «Тачки», «Льодовиковий період», «Людина-павук», а й створять власне продовження мультиків у коміксі та сконструюють улюблених мультгероїв.  

Нове заняття – нова тема. А це можливість реалізувати ще більше власних сюжетів, історій та пригод та неодмінно показати свій комікс друзям.

Яких результатів досягаємо:

Під час онлайн-занять курсу діти навчаться працювати у середовищі програми Story Visualizer та освоять базові навички програмування. Робитимуть комікси за зразком чи реалізують свої власні історії. Зможуть створювати зв’язні історії-розповіді та прокачають навички онлайн-комунікації та презентації. А ще діти розвинуть уяву і фантазію, з користю проведуть літнє дозвілля та знайдуть нових друзів.

Що потрібно (технічне оснащення, додаткові матеріали):

-   Комп'ютер зі встановленою програмою StoryVisualizer та Zoom;
-   Програму Story Visualizer можна встановити тільки на: ноутбук/комп'ютер на Windows 7, 8.1, 10 або на Mac OS; 
-   Набір деталей LEGO типу System (цеглинки 1х1 (20 шт.), 1х2 (20 шт.), 2х2 (20 шт.), 2х4 (40 шт.), пластина 16х16 або 32х32, обмежень за кольором немає).

 

Курс «ПРОГРАМУВАННЯ SCRATCH» 7+ років

Comics club

Вік дітей: 7+

Тривалість заняття: 2 години  

“Програмування не тільки для комп'ютерних розумників, воно для всіх”, - стверджує Мітч Резник, професор Лабораторії Медіа Массачусетського Технологічного Інституту та один з творців середовища програмування Scratch. І ми з ним згодні! 

На курсі «Програмування Scratch» діти навчаються створювати ігри, анімацію, мультфільми у середовищі Scratch 3.0. Вигадують свої ігрові сюжети та втілюють їх у життя. А після практичної частини презентують власну гру чи анімацію іншим учасникам та учасницям заняття.

Кожне онлайн-заняття – це створення нової гри, тому це відмінна можливість втілити всі ідеї для ігор.   

Яких результатів досягаємо:

Завдяки програмі Scratch діти навчаться програмувати граючи. Зрозуміють, що таке алгоритми, цикли, умови, оператори на прикладі створення простих ігор. Потренувати логіку, технічне мислення й уміння аналізувати. І, звичайно ж, прокачають такі необхідні зараз навички онлайн-комунікації.

Що потрібно (технічне оснащення, додаткові матеріали):

-   Комп'ютер/ноутбук/планшет (один пристрій);
-   Завантажена або онлайн версія Scratch 3.0 та Zoom.

 

Курс «MINECRAFT: EE CREATOR» після 2-го класу

Comics club

Вік дітей: після 2-го класу

Тривалість заняття: 2 години

Пустеля, джунглі, гори та савана – як познайомитися і легко запам’ятати таке різноманіття екосистем нашої планети? Розширити знання про світ допоможе  віртуальний світ Minecraft!

Курс «Minecraft: EE Creator» розроблено на основі відомої на весь світ гри Minecraft. Освітня версія гри Minecraft: Education Edition – відмінний інструмент для навчання, який використовується в європейських школах при вивченні світу та природи.

Під час онлайн-занять курсу діти дізнаються про існування різноманітних екосистем. А підкріплювати нові знання будуть у відповідних біомах (екосистемах) світу Minecraft: EE. Діти вивчатимуть стилі та технології будівництва у світі «Minecraft: EE» та дізнаватимуться, як це застосовується в реальному світі у подібних місцевостях. Разом з командою дослідники та дослідниці будуть створювати спільні проєкти в одному світі Minecraft: EE.

Також під час занять діти отримають корисні поради та рецепти, як збудувати механізми на основі редстоуну, які так часто гуглять.

Яких результатів досягаємо:

Діти розширюють свій світогляд та дізнаються про різноманіття екосистем, познайомляться з різними типами і стилями будівель, розвиватимуть креативність та шукатимуть власний стиль. 

Діти вчитимуться реалізовувати власні ідеї, а також розподіляти та виконувати різні ролі в команді. Тренуватимуть пам’ять, просторову уяву та логіку, вивчаючи принцип передачі сигналу під час будівництва цікавих механізмів у світі Minecraft: EE.

Що потрібно (технічне оснащення, додаткові матеріали):

-   Ноутбук або комп'ютер з Windows 10, або MAC, або ipad (один пристрій);
-   Встановлені програми Zoom та «Minecraft: EE» (безкоштовний). Ліцензії видаються на уроці.

Курс «GAME LAB» 8+ років

Comics club

Вік дітей: 8+

Тривалість заняття: 2 години  

Діти залюбки грають у комп’ютерні ігри та в цьому вони профі. Проте дитяча фантазія безмежна – і часто вони фантазують такі сюжетні ігрові лінії, що годі й уявити! То чому б не надати їм можливість створити свою власну гру, намалювати героя та розробити декілька рівнів гри?!

Під час нашого курсу діти будуть створювати власні міні-ігри, використовуючи платформу Microsoft MakeCode Arcade. А такі легендарні персонажі піксельних ігор як Pac-Man, Змійка та Супер-Маріо зможуть стати героєм дитячої гри. Кожного заняття вивчатимуть нові інструменти для створення своєї гри, а на практичній частині заняття реалізують її за допомогою викладача. І як завершальний етап, презентують власну розробку усім учасникам та учасницям  в кінці заняття.

Яких результатів досягаємо:

Діти опанують навички програмування та створення ігор в середовищі Microsoft MakeCode Arcade; познайомляться з різними механіками комп’ютерних ігор; навчаться створювати своїх героїв для гри та малювати карти рівнів; розвинуть уяву і фантазію та прокачають навички онлайн-комунікації та презентації.

Що потрібно (технічне оснащення, додаткові матеріали):

-   Комп'ютер чи планшет зі Zoom;
-   Онлайн-версія Microsoft MakeCode Arcade;
-   Доступ до мережі Інтернет.

Курс «CITY BUILDER» 8+ років

City builder

Вік дітей: 8+

Тривалість заняття: 1 година 30 хвилин

Побудувати сучасне місто за літні канікули – легко!

Наш курс «City builder» допоможе дітям дізнатися більше про містобудування: як планується сучасне місто, з яких об’єктів та елементів воно складається, що таке генеральний план, та що необхідно врахувати при плануванні.

Кожного заняття під онлайн-керівництвом викладача-архітектора діти вивчатимуть та реалізовуватимуть один елемент міста – кінотеатр, лікарню, житловий район, парк, дитячий майданчик та багато іншого. А по закінченню курсу кожен отримає своє власне 3D місто.

Яких результатів досягаємо:

Під час курсу діти отримають базові знання про містобудування та архітектуру, опанують навички 3D моделювання та вивчать нові архітектурні елементи. 

Розвинуть уяву і фантазію і прокачають навички онлайн-комунікації та презентації. З користю проведуть літнє дозвілля та знайдуть нових друзів.

Що потрібно (технічне оснащення, додаткові матеріали):

-   Комп'ютер із встановленою програмою Zoom;
-   Доступ до мережі Інтернет.

Курс «FUN TECH» 8+ років

Comics club

Вік дітей: 8+

Тривалість заняття: 1 година 30 хвилин

Виверження вулканів, плавання підводних човнів та робота водяних млинів – світ наповнений унікальними механізмами та процесами!

Саме під час курсу «Fun tech» у дітей буде унікальна можливість збудувати безліч хитромудрих механізмів і технічних приладів. 

Діти на практиці побачать, як працює закон Архімеда. А також зможуть змоделювати процеси, що відбуваються навколо нас. І все це можливе в середовищі Algodoo, де діють закони фізики та механіки. 

Діти відчують себе справжніми вченими, інженерами, конструкторами-винахідниками.

Яких результатів досягаємо:

У цікавій ігровій формі діти здобуватимуть корисні знання, що знадобляться в шкільному навчанні в майбутньому і в житті. Зрозуміють закони фізики та будуть застосовувати їх, створюючи неймовірні механізми. Моделюватимуть свої пристрої, орієнтуючись на закони механіки (Золоте правило механіки, закон збереження енергії). Засвоять принципи роботи простих механізмів та поглиблять знання про роботу технічних приладів. Навчаться переносити власні ідеї у середовище програми Algodoo. Розвиватимуть креативність, науково-технічну грамотність та навички презентації своїх винаходів. А ще з користю проведуть літнє дозвілля та знайдуть нових друзів.

Що потрібно (технічне оснащення, додаткові матеріали):

-   Комп'ютер чи планшет із програмою Zoom;
-   Завантажити програму Algodoo (безкоштовно, за виключенням i-pad);  
-   Доступ до мережі Інтернет.

Ознайомтеся з правилами дистанційного навчання

Покрокова інструкція встановлення програми Zoom (WindowsMac)


Записатися

Розклад рівня STEM-Middle

ДЛЯ ДІТЕЙ 7-10 років
понеділок вівторок середа четвер п'ятниця
    11:00 - 13:00 Комікс club
(група 1)
11:00 - 13:00 Програмування Scratch (група 3)        
13:30 - 15:30 Програмування зі Scratch  (група 2)  13:30 - 15:30 Minecraft: Education Edition creator (група 1)   13:30 - 15:30 Minecraft: Education Edition creator (група 2)          
16:00 - 18:00 Програмування зі Scratch (група 1)    16:00 - 18:00 Комікс club
(група  2)
16:00 - 18:00 Програмування зі Scratch (група 4)      
ДЛЯ ДІТЕЙ 8-10 років
понеділок вівторок середа четвер п'ятниця

14:00-15:30
Fun Tech
Тихонов Андрій  (група 1) 
  13:30 - 15:30 Game Lab (група 1) 
14:00-15:30
Fun Tech
Тихонов Андрій  (група 2) 
  14:00 - 16:00  Програмування з  Minecraft: Education Edition (група 1)    
16:00  - 17:30 City builder  (група 1)    16:00 - 18:00 Game Lab (група 2)  16:00 - 17:30 Експерименти з фізики ONLINE  для дітей 8-9 клас     16:00 - 18:00 Програмування з  Minecraft: Education Edition (група 2)