Відгуки

29.12.2021
Дуже Дякую Вашій злагодженій команді працівників студії в м.Бровари. Величезне спасибі за цікаві, інформативні, пізнавальні та захоплюючі подорожі та цікавинки на заняттях з конструювання. Ввічливі та люблячі викладачі, до яких Дитині хочеться повертатись знову і знову! Успіхів, наснаги та нових звершень в Новому Році!
Ксенія Сидоренко, м. Бровари.
09.12.2021
Мій син відвідує Stem-школу Inventor на Софіївській Борщагівці, що на Сонячній 5. Завжди привітні адміністратори, і сама школа дуже красива! Мій син відвідує уроки «Наука про світ» у викладачки Марії. Хочу сказати, що видно, що вона дуже любить дітей, і цікаво викладає уроки, тому що мій син, не хоче просто йти додому! Він часто каже так: "а Марія це нам розказувала, а Марія ,те говорила". Він з нетерпінням чекає кожного уроку! Дуже дякую за посмішку мого сина.
Мама, Софіївська Борщагівка
24.11.2021
Conversations with our 3PAC:

Me: Kids, stop running in the house. You'll bust your tails.

Nazar: Mommy, but we don't have any tails.

Zoryana: Mommy, what do you want me to be when I grow up?

Me (answering in the good ol' TeenSHARP style): What you will be is not what is the most important. What kind of impact you'll make on the world is what's important to me.

Zoryana: I'll be a LEGO teacher.

Later:

Zoryana: I will learn all these languages and will teach LEGO in many countries. I'll teach people how to build things, so they can make money and not be homeless.
Tatiana
12.11.2021
Марсель, 6 років
Мій син у захваті від LEGO. З огляду на цю любов до конструювання, вибір школи був очевидним. Якби була можливість відвідувати заняття у STEM-школі INVENTOR щодня, Марсель б із задоволенням ходив. Спочатку ми відвідували курс «Початкова механіка», а зараз готуємося до школи. Мені здається, що це найголовніший показник, коли дитина в захваті від занять та хоче повертатись сиди знову й знову. Він став більш організованим, соціальним та покращив свої навички комунікації. Зараз Марсель ставить багато цікавих питань, на які не завжди ми з татом знаходимо відповіді, він критично мислить та аналізує.
Оксана Прокопенко , Луцьк
03.11.2021
Вероніка, 5 років
Спочатку ми відвідували курс «Наука про світ», а тепер готуємося до школи на курсі «Підготовка до школи». Для нас дуже важливий підхід, з яким не було ніяких проблем, адже Вероніка із захопленням повернулася з пробного заняття та із задоволенням відвідує STEM-школу INVENTOR вже понад рік. Тут доступно пояснюють, розповідають в ігровій формі та головне – зацікавлюють дитину вчитись та досліджувати цей світ. Вероніка почала краще концентруватися на завданнях, краще запам'ятовувати, легко, швидко та самостійно виконувати домашні завдання.
Альона Бомазюк , Луцьк
02.11.2021
Влад, 5 років
«Влад навчається у цій школі з 3,5 років. Ми вирішили, що для загального розвитку такі заняття будуть дуже корисними. Спочатку ми відвідували курс «Ранній розвиток», де Влад вчився конструювати свої перші моделі звіряток, машин, а тепер – курс «Підготовка для школи». На заняттях вони вивчають букви, цифри, складають слова, з яких будують речення, вчаться рахувати, додавати та віднімати, розгадувати ребуси та кросворди. Він у нас гіперактивний, а єдине місце, де йому цікаво, – це STEM-школа INVENTOR. Для нас дуже важливо, що вчитель зміг легко знайти спільну мову з Владом, зміг зацікавити його на виконання різних завдань. До того ж, Влад із задоволенням складає різні конструкції вдома».
Світлана Бутерлін, Луцьк
04.10.2021
Викладач на заміні (Владислав) допоміг дитині вирішити питання , коли на занятті з робототехніки не встигли зібрати папугу і вона не махала крилами, а дитина була дуже через це розчарована. Домовились, що складемо вдома самостійно і надішлемо відео викладачеві, а він поділиться відгуком )) дякую за участь у вирішенні питання
Вікторія
14.09.2021
Дуже гарна школа! моя дитина із задоволенням ходить вже який рік. Викладачі, підхід - все дуже влаштовує!
Олена
10.09.2021
Ребенку очень нравится конструировать Lego. Информацию подают интересно! Ребенок посещает курс начальной механики.
Юлия, Дніпро
10.09.2021
Великолепная Школа, программа, точнее разнообразие программ и тем, доброжелательнее педагоги, ребёнок с удовольствие мчит на занятия, приобретённые знания навыки беспроигрышная инвестиция в будущее ребёнка!
Скрипченко Юлия, Дніпро
10.09.2021
Дуже вдячний за створення затишної і водночас творчої атмосфери. Наш Андрійко йде на заняття із задоволенням і після занять ще довго про них розказує. У Дар'ї Гончарук усі дітки стають слухняними і уважними. Задоволені повністтю і педагогом і школою.
Бакалейник Юрій, Вінниця
10.09.2021
Дуже подобається і дитині, і родині. Ввічливі вчителі, домашня атмосфера, цікаві завдання. Наш хлопчик із задоволенням ходить кожного ранку в Івентор. Дякую колективу за важливу справу-виховання допитливих, думаючих малюків-винахідників.
Мама, Дніпро
14.10.2020
Ходимо на лего математику. Дуже подобається діткам навчатися. Я задоволена. Рекомендую.
Мальвина
26.09.2020
Чудова школа. Уважні та професійні вчителі) Мотивують та знаходять підхід до кожної дитини)
Юлія
23.06.2020
Доброго дня! Хочу подякувати за професійну роботу всього колективу нашої улюбленої школи Inventor. Особливо улюбленим педагогам нашого сина Гліба - Валерії та Оксані. Креативні, уважні, знають підхід і особливості кожної дитини в групі. Якби всі педагоги були такими - діти б бігли на заняття, як наш Гліб щосереди на Лего:)
Ольга
20.01.2020
У дитини з малечку замітили здібності до складання кубиків ЛЄГО . Почали водити у stem школу Inventor(за порадою знайомих) , для підсилення знань у цій сфері . Дуже задоволені результатом. Чудова школа та обслуговуючий персонал .
Марина
20.01.2020
Для мене найкращий показник роботи школи - щасливі очі мого сина і бажання туди постійно йти) Рекомендую цей заклад! Для мене, як мами, дуже важливо, аби моя дитина мала можливість для розвитку і проведення пізнавального дозвілля)
Ольга Максимяк
08.05.2019
Наш Андрійко ходить в STEM-школу з великим задоволенням.Кожне заняття чекаємо з нетерпінням.Відвідуємо курс Робототехніка з 2018 р.Заняття дуже цікаві,повчальні,креативні.Усі викладачі професіонали своєі справи,гарні друзі та наставники для наших діток.Дуже приємна і тепла атмосфера у школі,адміністрація зустрічає нас з посмішкою,гарним настроєм,завжди раді нам допомогти вирішити будь-яке питання. Дякуємо вам!Зичимо процвітання,успіхів,нових перемог і творчих звершень. З повагою сім'я Мартинчуків.
Оля Мартинчук
07.05.2019
Выбирали курс Основы робототехники, остались очень довольны, ребенок ходил с удовольствием и в игровой форме получил знания по физике и програмированию. В следующем году обязательно вернемся. И отдельная благодарность преподавателям и администраторам!
Викторич
28.10.2018
Чудовий заклад нового формату! Розвиток творчості через науково-технічний підхід - це гарний початок для вибору професій майбутнього!
Alina Olifer, Вишгород
27.10.2018
Сынок ходит второй год. Очень нравится. Даже увлек сестричку этим делом. В этом ходу водим двоих. Малыши довольны. Очень приветливый персонал. Чувствуется, что девочки любят свою работу и отдаются ей целиком. За что им большое спасибо. Мама Вани и Мани.
Анна Харчук, Вишгород
09.10.2018
Чудова сучасна школа додаткового розвитку, цікаві курси, найкращі викладачі. Відвідуємо заняття з 2014 року. Завдяки цій школі, молодший син з трирічного віку дружить з конструюванням, отримує цікаві знання, творчо розвивається і вміє зосереджуватися. І не уявляє своє життя без цих занять)) А старший син не тільки отримав нові знання, найшов друзів та приймав участь у Всеукраїнських конкурсах, а й обрав собі тут майбутню професію програміста. І, навіть, будучи вже студентом коледжу, продовжує займатися тут. Бо школа весь час розвивається і пропонує щось нове. Щиро і з вдячністю бажаємо процвітання Винахіднику Inventor(у)!
Владислава Марек, Київ
02.10.2018
Мой старший ребёнок Павлов Кирилл ходит в STEM- школу второй год и показывает успехи, использует полученные знания в школе, дома играя с наборами Лего! Раньше для того чтобы собрать конструктор который подарили, привлекал всю семью, особенно папу, а сейчас самостоятельно!
Oksana Gatvinska, Київ
2.10.2018
Уважаемые организаторы осеннего лагеря STEM-школа INVENTOR, огромное спасибо за потрясающий и увлекательный досуг для наших детей! Это были насыщенные и незабываемые 5 дней, которые останутся в памяти👌:
*Увлекательные мастер-классы и опыты 🎨🔬💡
*Поход музей🐝
*Приготовление пиццы и пряников🍕 🍪
*Интересное турне в пожарную часть и визит полиции🚒 🚔
*Лекция по эко-ответственности♻️🌱
*Веселое празднование Хеллоуина 👻🎃
*Спасибо, что ещё раз напомнили детям о важности здоровья зубок😁
*Отдельно отмечу поход 🏕🔥. Для большинства детей и родителей это первый опыт😊
И спасибо, что с терпением отнеслись к проявлениям родительского беспокойства 🤦♀️🏕👍
Программа лагеря подготовлена с душой🙏
Вы крутышки👑!
Татьяна Терещенко, Вишгород
21.09.2018
Долго искала подходящую студию для своего сына, и когда узнала про существование STEM-школы Inventor, то сразу же позвонила по телефону, который был указан на сайте. Компетентный администратор предоставил полную информацию о предоставляемых услугах. Очень приятно удивил тот факт, что занятия проводятся в выходные дни, а также в 17-18 часов, что очень важно для работающих родителей. Мой выбор пал на группу "Практическая механика" в субботу. Посетив пробное занятие, мой сын сказал, что ему ОЧЕНЬ понравилось и нами был тут же приобретен абонемент на месяц и тетрадь для занятий. Занятия проводятся молодыми квалифицированными преподавателями. Ребёнок ждёт каждое занятие с нетерпением, восторженно рассказывая как там интересно. Очень рады, что в нашем городе есть такая студия с большим выбором программ обучения, временем занятий и креативным подходом преподавателей. Кстати, в этом году у них открылся филиал на Победе.
Любовь Таран, Дніпро
09.09.2018
Син займається в Inventor вже 4.5 роки. Кожного навчального року новий курс. І кожного разу це щось неймовірне!! Це і Lego, і трішки фізики, трішки техніки!! Супер! Рекомендую!!
Oksana Priadka, Київ
26.05.2018
Хочется поблагодарить всех сотрудников этой замечательной школы за прекрасную, теплую атмосферу, внимание и терпение к детям! Особенно хочется сказать большое спасибо преподавателям Галочке и Диане за внимание к нашему сорванцу! Мы с вами уже 2,5 года и надеемся на нашу дальнейшую дружбу и сотрудничество! Вы много полезного делаете для детей! А ведь теперь по новой школьной программе введен обязательный урок "Лего" и Ваш вклад в будущих учеников неоценим! Спасибо Вам всем большое! Успехов и процветания!
Алла Шурпинова, Дніпро
27.03.2018
Доброго дня. Ходимо до STEM-школи з вересня місяця все добре. Коли дитина хворіє і не відвідує заняття відпрацьовує в зручний для неї час. Адміністратор завжди привітна і якщо звертаєшся завжди дасть пораду. Дитина ходить з задоволенням. Дякую Вам за ваше відношення і підхід до дітей.
Людмила Скакалова, Буча
27.01.2018
Ходим почти с открытия. Занятия приносит огромное удовольствие, ребенок ходит с большим интересом и желаниям. Сразу видно высокий уровень подготовки преподавателей не только в сфере педагогики, но и психологии. Администраторы тоже профи, очень хорошие девочки, всегда помогут, подскажут, встречают и провожают с улыбкой. Огромное спасибо за внимание, индивидуальный подход, профессионализм. Я рада, что Вы есть!
Nastya Shklyarenko, Буча
02.12.2017
Хочу висловити велику подяку STEM-школі INVENTOR! Дуже вдячна за вашу працю. Вона дійсно гідна великої похвали. Моя дитина вже другий рік займається і кожне заняття чекає з великим нетерпінням. Є дуже хороші результати. Диплом, кубки, а найголовніше - визнання однокласників.😊 Дуже дякую Вам за розвиток наших дітей у цьому напрямку, який дуже важливий для всіх і нашої країни вцілому. Бажаю Вам успіхів і так тримати😊 Це МЕГА КРУТО🖒
Юлия Галагоза, Бровари
19.09.2017
ходим в студию уже который год! Дети уже знают что один из выходных у них занят ЛЕГО, бегут с удовольствием и чем дальше тем интереснее у них работы. Очень нравится курс практическая механика( ранее наука и технологии), вот такую бы практику на уроках физики. Ну а курс скретча - это вообще находка для детей- и лего собирают и игру програмируют. В общем СПАСИБО Вам!!
Анна Орлова, Дніпро
17.10.2017
Ходим второй год, и при этом все равно с нетерпением наши мальчики ждут каждые выходные! Потому что детей в студии всегда радостно встречают и дают им на каждом уроке новые знания, навыки, хорошее настроение и веру в свои силы. Ради этого ездим из другого города
Катерина Кузьменко, Бровари
14.09.2017
Понравилось, была приятно удивлена - в STEM-школе для каждого возраста свой кабинет отдельно оборудований, светло, воздух нормальный нет духоты помещения. Сыночек был в восторге от работающих конструкторов. Интересный подход к развитию- получается пока ребёнок играет и собирает конструктор – узнает, что это такое, всю историю об этом предмете или животном, и все соответственн запоминает и потом сразу узнает если увидит и рассказывает, это супер! Так все просто оказывается, ну как говорится все гениальное - просто!
Vika Mikerchuk , Буча
17.08.2017
Не плутайте із забавками! У STEM-школі INVENTOR - все серйозно, але від того не менш захопливо. Навіть наймолодші слухачі курсів нагадують працівників сучасної наукової лабораторії :-) Мій син вже відвідує другий курс у студії і вогник цікавості і очах все не згасає. Це не просто погратися в LEGO чи поконструювати, це сучасні презентації, ретельно розроблена система, класні педагоги, щоразу нові знання, нові досягнення. Розцінюю заняття як безпрограшні інвестиції у майбутнє моєї дитини. І дякую пані Ірині, яка відкрила цей чудовий заклад для малечі і нашого міста. Куманда STEM-школи INVENTOR - ви КРУТЕЗНІ!
Nataliya Diodorova, Бровари
19.09.2016
Наш Іванко ходить на заняття з великим задоволенням уже другий рік. За цей час він навчився перш за все всидчивості, навичкам володіння LEGO конструктором, написання програм, формули це такий цінний багаж для дитини 9-років, що навіть сестра що працює в Голандії науковцем з великою гордістю заявила своїм колегам побачивши програми в їх на компі що мій брат у 7 років теж такі пише. Особисте дякую нашому викладачу Руслані і дівчаткам адміністраторам за чуйність і увагу.
Таня Погребна, Київ
Ваше місто: Київ
+38 (044) 490 90 80
Inventor, 2022.
Усі права захищено.
Завантажити мобільний додаток Android | IOS