Курси на І. Бойка, 15. INVENTOR

Наші викладачі

Бадрак Андрій Бадрак Андрій
Викладає курси рівня STEM Middle
Царук Анастасія Царук Анастасія
Адміністратор школи, викладає курси рівня STEM Junior
Сердюк Ольга Сердюк Ольга
Викладає курси рівня STEM Middle
Гончарук Дар’я Гончарук Дар’я
Викладає курси рівня STEM Junior

Розклад

# Ранній розвиток (3-4 роки)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:00-10:45
Клас "Дошкільнят"
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:00-10:45
Клас "Дошкільнят"
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:00-10:45
Клас "Дошкільнят"
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:00-10:45
Клас "Дошкільнят"
Ранній розвиток
(3-4 роки)
11:15-12:00
Клас "Дошкільнят"
Ранній розвиток
(3-4 роки)
11:00-11:45
Клас "Дошкільнят"
Ранній розвиток
(3-4 роки)
11:00-11:45
Клас "Дошкільнят"
Ранній розвиток
(3-4 роки)
16:15-17:00
Клас "Дошкільнят"
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:15-18:00
Клас "Дошкільнят"
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:15-18:00
Клас "Дошкільнят"
# Цікава інженерія (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Цікава інженерія
(5-6 років)
10:00-11:00
Клас "Дошкільнят"
Цікава інженерія
(5-6 років)
11:00-12:00
Клас "Дошкільнят"
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:00-17:00
Клас "Дошкільнят"
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:00-17:00
Клас "Дошкільнят"
Цікава інженерія
(5-6 років)
12:00-13:00
Клас "Дошкільнят"
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:15-18:15
Клас "Дошкільнят"
Цікава інженерія
(5-6 років)
13:15-14:15
Клас "Дошкільнят"
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:15-19:15
Клас "Дошкільнят"
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:30-19:30
Клас "Дошкільнят"
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:30-19:30
Клас "Дошкільнят"
Цікава інженерія
(5-6 років)
14:30-15:30
Клас "Дошкільнят"
Цікава інженерія
(5-6 років)
15:45-16:45
Клас "Дошкільнят"
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:00-18:00
Клас "Дошкільнят"
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:15-19:15
Клас "Дошкільнят"
# Наука про світ (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Наука про світ
(4-5 років)
10:00-11:00
Клас "Дошкільнят"
Наука про світ
(4-5 років)
11:15-12:15
Клас "Дошкільнят"
Наука про світ
(4-5 років)
16:00-17:00
Клас "Дошкільнят"
Наука про світ
(4-5 років)
12:00-13:00
Клас "Дошкільнят"
Наука про світ
(4-5 років)
17:15-18:15
Клас "Дошкільнят"
Наука про світ
(4-5 років)
17:15-18:15
Клас "Дошкільнят"
Наука про світ
(4-5 років)
13:15-14:15
Клас "Дошкільнят"
Наука про світ
(4-5 років)
18:30-19:30
Клас "Дошкільнят"
Наука про світ
(4-5 років)
18:15-19:15
Клас "Дошкільнят"
Наука про світ
(4-5 років)
14:30-15:30
Клас "Дошкільнят"
Наука про світ
(4-5 років)
15:45-16:45
Клас "Дошкільнят"
Наука про світ
(4-5 років)
17:00-18:00
Клас "Дошкільнят"
Наука про світ
(4-5 років)
18:15-19:15
Клас "Дошкільнят"
# Початкова механіка (5,5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Початкова механіка
(5,5-7 років)
11:00-12:10
Клас "Універсальний"
Початкова механіка
(5,5-7 років)
10:30-11:40
Клас "Універсальний"
Початкова механіка
(5,5-7 років)
11:50-13:00
Клас "Універсальний"
Початкова механіка
(5,5-7 років)
16:50-18:00
Клас "Універсальний"
Початкова механіка
(5,5-7 років)
16:50-18:00
Клас "Універсальний"
Початкова механіка
(5,5-7 років)
16:50-18:00
Клас "Універсальний"
Початкова механіка
(5,5-7 років)
16:00-17:10
Клас "Універсальний"
Початкова механіка
(5,5-7 років)
13:10-14:20
Клас "Універсальний"
Початкова механіка
(5,5-7 років)
18:10-19:20
Клас "Універсальний"
Початкова механіка
(5,5-7 років)
18:20-19:30
Клас "Універсальний"
Початкова механіка
(5,5-7 років)
15:40-16:50
Клас "Універсальний"
Початкова механіка
(5,5-7 років)
14:50-16:00
Клас "Універсальний"
Початкова механіка
(5,5-7 років)
17:00-18:10
Клас "Універсальний"
Початкова механіка
(5,5-7 років)
16:10-17:20
Клас "Універсальний"
# Підготовка до школи (5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Підготовка до школи
(5-7 років)
18:10-19:20
Клас "Універсальний"
Підготовка до школи
(5-7 років)
18:10-19:20
Клас "Універсальний"
# Захоплююча математика (1 клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Захоплююча математика
(1 клас)
15:30-16:30
Кабінет "Універсальний"
Захоплююча математика
(1 клас)
18:20-19:30
Кабінет "Універсальний"
# Захоплююча математика (2 клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Захоплююча математика
(2 клас)
15:30-16:30
Кабінет "Універсальний"
# Практична механіка (8-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Практична механіка
(8-9 років)
10:00-11:30
Кабінет "Універсальний"
Практична механіка
(8-9 років)
11:50-13:20
Кабінет "Універсальний"
Практична механіка
(8-9 років)
13:40-15:20
Кабінет "Універсальний"
# Science (9-12 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Science
(9-12 років)
9:45-11:30
Кабінет робототехніки
Science
(9-12 років)
17:40-19:25
Кабінет робототехніки
# Робототехніка Scratch (7-10 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:00-17:30
Кабінет робототехніки
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
17:50-19:20
Кабінет робототехніки
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
17:40-19:10
Кабінет робототехніки
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
15:30-17:00
Кабінет робототехніки
# Основи робототехніки (6-8 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:00-17:30
Кабінет робототехніки
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:00-17:30
Кабінет робототехніки
Основи робототехніки
(6-8 років)
15:50-17:20
Кабінет робототехніки
Основи робототехніки
(6-8 років)
17:50-19:20
Кабінет робототехніки
Основи робототехніки
(6-8 років)
17:50-19:20
Кабінет робототехніки
Основи робототехніки
(6-8 років)
11:50-13:20
Кабінет робототехніки
Основи робототехніки
(6-8 років)
13:40-15:10
Кабінет робототехніки
# Minecraft (7-10 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Minecraft
(7-10 років)
16:10-17:20
Кабінет робототехніки
Minecraft
(7-10 років)
14:10-15:20
Кабінет робототехніки
# Робототехніка Mindstorms (10-13 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років)
11:50-13:50
Кабінет робототехніки
# Експеременти з робототехнікою (11-14 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Експеременти з робототехнікою
(11-14 років)
17:20-19:20
Кабінет робототехніки
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 18142 дітей

Новини

Контакти

Вінниця
І. Бойка, 15. INVENTOR
Пн 14:00-19:30
Вт-Нд 09:30-19:30
Телефонуйте:
(0432) 55-78-48
(0432) 55-78-49
068-553-00-48
063-306-46-41
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 18142 дітей
Вибрати школу