Курси на І. Бойка, 15. INVENTOR

Наші викладачі

Бадрак Андрій Бадрак Андрій
Викладає курси рівня STEM Middle
Царук Анастасія Царук Анастасія
Адміністратор школи, викладає курси рівня STEM Junior
Сердюк Ольга Сердюк Ольга
Викладає курси рівня STEM Middle
Гончарук Дар’я Гончарук Дар’я
Викладає курси рівня STEM Junior

Розклад

# РАННІЙ РОЗВИТОК (3-4 РОКИ)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:00-10:45 Дворніцька О.О.
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:00-10:45 Букатко Н.М.
Ранній розвиток
(3-4 роки)
11:20-12:05 Дворніцька О.О.
Ранній розвиток
(3-4 роки)
11:10-11:55 Дворніцька О.О.
Ранній розвиток
(3-4 роки)
11:10-11:55 Букатко Н.М.
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:20-18:05 Кіндзерська А.М.
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:20-18:05 Дворніцька О.О.
# НАУКА ПРО СВІТ (4-5 РОКІВ)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Наука про світ
(4-5 років)
10:00-11:00 Дворніцька О.О.
Наука про світ
(4-5 років)
11:20-12:20 Букатко Н.М.
Наука про світ
(4-5 років)
12:20-13:20 Дворніцька О.О.
Наука про світ
(4-5 років)
13:45-14:45 Куть О.П.
Наука про світ
(4-5 років)
15:50-16:50 Дворніцька О.О.
Наука про світ
(4-5 років)
15:10-16:10 Кіндзерська А.М.
Наука про світ
(4-5 років)
17:10-18:10 Дворніцька О.О.
Наука про світ
(4-5 років)
17:00-18:00 Куть О.П.
Наука про світ
(4-5 років)
16:35-17:35 Куть О.П.
Наука про світ
(4-5 років)
18:25-19:25 Дворніцька О.О.
Наука про світ
(4-5 років)
18:25-19:25 Дворніцька О.О.
# ЦІКАВА ІНЖЕНЕРІЯ (5-6 РОКІВ)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Цікава інженерія
(5-6 років)
10:00-11:00 Букатко Н.М.
Цікава інженерія
(5-6 років)
11:20-12:20 Букатко Н.М.
Цікава інженерія
(5-6 років)
12:20-13:20 Букатко Н.М.
Цікава інженерія
(5-6 років)
13:45-14:45 Кіндзерська А.М.
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:00-17:00 Дворніцька О.О.
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:00-17:00 Дворніцька О.О.
Цікава інженерія
(5-6 років)
15:10-16:10 Куть О.П.
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:15-18:15 Дворніцька О.О.
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:35-17:35 Кіндзерська А.М.
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:30-19:30 Дворніцька О.О.
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:25-19:25 Кіндзерська А.М.
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:25 – 19:25
Куть О.П.
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:00-19:00 Кіндзерська А.М.
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:00-19:00 Куть О.П.
# ПОЧАТКОВА МЕХАНІКА (5,5-7 РОКІВ)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Початкова механіка
(5,5 -7 років)
10:40 – 11:50
Кіндзерська А.М.
Початкова механіка
(5,5 -7 років)
12:10 – 13:20
Кіндзерська А.М.
Початкова механіка
(5,5 -7 років)
12:10 – 13:20
Куть О.П.
Початкова механіка
(5,5 -7 років)
13:50 – 15:00
Дворніцька О.О.
Початкова механіка
(5,5 -7 років)
15:20 – 16:30
Дворніцька О.О.
Початкова механіка
(5,5 -7 років)
17:00 – 18:10
Кіндзерська А.М.
Початкова механіка
(5,5 -7 років)
17:00 – 18:10
Кіндзерська А.М.
Початкова механіка
(5,5 -7 років)
18:20 – 19:30
Букатко Н.М.
# ПІДГОТОВКА ДО ШКОЛИ (5-7 РОКІВ)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Підготовка до школи
(5,5 -7 років)
18:20 – 19:30
Кіндзерська А.М.
Підготовка до школи
(5,5 -7 років)
18:00 – 19:30
Радомирська О. Л.
Підготовка до школи
(5,5 -7 років)
18:20 – 19:30
Кіндзерська А.М.
Підготовка до школи
(5,5 -7 років)
18:20 – 19:30
Радомирська О. Л.
# ОСНОВИ РОБОТОТЕХНІКИ (1-2 КЛАС)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Основи робототехніки
(1-2 клас)
10:00 – 11:30
Бадрак А.М.
Основи робототехніки
(1-2 клас)
12:00 – 13:30
Бадрак А.М.
Основи робототехніки
(1-2 клас)
16:00 – 17:30
Бадрак А.М
Основи робототехніки
(1-2 клас)
15:50 – 17:20
Бадрак А.М.
Основи робототехніки (1-2 клас)
15:40 – 17:10
Бадрак А.М.
Основи робототехніки
(1-2 клас)
18:00 – 19:30
Бадрак А.М.
# ЗАХОПЛЮЮЧА МАТЕМАТИКА (1 КЛАС)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Захоплююча математика
(1 клас)
15:30 – 16:40
Кіндзерська А.М.
# ПІЗНАЮ СВІТ З MINECRAFT:EE (2-3 КЛАС)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Пізнаю світ з Minecraft
(2-3 клас)
12:10 – 13:20
Ковальчук В.А.
Пізнаю світ з Minecraft
(2-3 клас)
14:20 – 15:30
Бадрак А.М.
# ПРОГРАМУВАННЯ З MINECRAFT:EE (3-4 КЛАС)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Програмування з Minecraft
(3-4 клас)
15:40 – 17:00
Ковальчук В.А.
Програмування з Minecraft
(3-4 клас)
18:00 – 19:20
Ковальчук В.А.
# РОБОТОТЕХНІКА SCRATCH (2-3 КЛАС)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Scratch
(2-3 клас)
13:40 – 15:10
Ковальчук В.А.
Робототехніка Scratch
(2-3 клас)
16:00 – 17:30
Сердюк О.В.
Робототехніка Scratch
(2-3 клас)
18:00 – 19:30
Сердюк О.В.
# ПРАКТИЧНА МЕХАНІКА (3-4 КЛАС)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Практична механіка
(3-4 клас)
13:30 – 15:00
Проценко Д. П.
Практична механіка
(3-4 клас)
15:20 – 16:50
Проценко Д. П.
Практична механіка
(3-4 клас)
18:00 – 19:30
Проценко Д. П.
# SCIENCE (4-5 КЛАС)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Science
(4-5 клас)
17:45 – 19:30
Проценко Д. П.
Science
(4-5 клас)
17:30 – 19:15
Проценко Д. П.
# РОБОТОТЕХНІКА MINDSTORMS (5-6 КЛАС)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років)
9:45 – 11:45
Ковальчук В.А.
# ЕКСПЕРИМЕНТИ З РОБОТОТЕХНІКОЮ (6-7 КЛАС)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Експерименти з робототехнікою (11-14 років)
17:20 – 19:20
Ковальчук В.А.
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 21331 дітей

Новини

Контакти

Вінниця
І. Бойка, 15. INVENTOR
Пн 14:00-19:30
Вт-Нд 09:30-19:30
Телефонуйте:
+38 (068) 553-00-48
+38 (063) 306-46-41
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 21331 дітей
Вибрати школу