Курси на Замостянська, 20А. INVENTOR

Наші викладачі

Романєєва Вікторія Романєєва Вікторія
Директор школи та викладач курсів рівня  STEM Junior
Сердюк Ольга Сердюк Ольга
Викладає курси рівня STEM Middle
Гончарук Дар’я Гончарук Дар’я
Викладає курси рівня STEM Junior
Ковальчук Вадим Ковальчук Вадим
Викладає курси рівня STEM Middle та STEM Senior

Розклад

# Ранній розвиток (3-4 роки)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:00-10:45
Кабінет №4
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:10-10:55
Кабінет №4
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:15-18:00
Кабінет №4
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:15-18:00
Кабінет №4
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:15-18:00
Кабінет №4
Ранній розвиток
(3-4 роки)
11:15-12:00
Кабінет №4
Ранній розвиток
(3-4 роки)
12:20-13:05
Кабінет №3
# Наука про світ (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
Наука про світ
(4-5 років)
11:15 - 12:15
Кабінет №4
Наука про світ
(4-5 років)
11:15 - 12:15
Кабінет №4
Наука про світ
(4-5 років)
10:00 - 11:00
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
11:15 - 12:15
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
18:15 - 19:15
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
17:15 - 18:15
Кабінет №4
Наука про світ
(4-5 років)
12:40 - 13:40
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
14:00 - 15:00
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
18:30 - 19:30
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
18:15 - 19:15
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
17:10 - 18:10
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
18:15 - 19:15
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
14:00 - 15:00
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
16:40 - 17:40
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
18:25 - 19:25
Кабінет №4
Наука про світ
(4-5 років)
15:15 - 16:15
Кабінет №4
Наука про світ
(4-5 років)
16:40 - 17:40
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
18:00 - 19:00
Кабінет №4
# Цікава Інженерія (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:00-18:00
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:05-18:05
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:00-18:00
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
10:00-11:00
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:50-17:50
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
11:20-12:20
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
10:00-11:00
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:15-19:15
Кабінет №4
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:30-19:30
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:15-19:15
Кабінет №4
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:00-18:00
Кабінет №4
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:15-19:15
Кабінет №4
Цікава інженерія
(5-6 років)
13:50-14:50
Кабінет №4
Цікава інженерія
(5-6 років)
12:35-13:35
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:20-19:20
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
15:20-16:20
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
15:20-16:20
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:30-17:30
Кабінет №4
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:00-19:00
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:50-18:50
Кабінет №3
# Початкова Механіка (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
Початкова механіка
(5.5-7 років)
13:50 - 15:00
Кабінет №1
Початкова механіка
(5.5-7 років)
15:15 - 16:25
Кабінет №1
Початкова механіка
(5.5-7 років)
16:40 - 17:50
Кабінет №1
Початкова механіка
(5.5-7 років)
16:40 - 17:50
Кабінет №1
Початкова механіка
(5.5-7 років)
16:40- 17:50
Кабінет №1
Початкова механіка
(5.5-7 років)
18:10-19:20
Кабінет №1
Початкова механіка
(5.5-7 років)
18:10-19:20
Кабінет №1
# ПІДГОТОВКА ДО ШКОЛИ
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
Підготовка до школи
(5.5-7 років)
18:10 - 19:20
Кабінет №1
Підготовка до школи
(5.5-7 років)
18:10 - 19:20
Кабінет №1
# Захоплююча математика
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
Захоплююча математика 1 рівень
(5.5-7 років)
16:45- 17:55
Кабінет №1
Захоплююча математика 1 рівень
(5.5-7 років)
16:45- 17:55
Кабінет №1
# Основи робототехніки (6-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Основи робототехніки
(6-7 років)
10:00 - 11:30
Кабінет №2
Основи робототехніки
(6-7 років)
10:05 - 11:35
Кабінет №2
Основи робототехніки
(6-7 років)
16:00 - 17:30
Кабінет №2
Основи робототехніки
(6-7 років)
16:00 - 17:30
Кабінет №2
Основи робототехніки
(6-7 років)
18:00 - 19:30
Кабінет №2
Основи робототехніки
(6-7 років)
18:00 - 19:30
Кабінет №2
# Робототехніка Scratch (7-8 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Scratch
(7-8 років)
16:15 - 17:45
Кабінет №2
Робототехніка Scratch
(7-8 років)
10:00 - 11:30
Кабінет №2
Робототехніка Scratch
(7-8 років)
11:50 - 13:20
Кабінет №2
Робототехніка Scratch
(7-8 років)
17:45 - 19:15
Кабінет №2
Робототехніка Scratch
(7-8 років)
17:45 - 19:15
Кабінет №2
# Пізнаю світ з Minecraft:EE (2-3 клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Пізнаю світ з Minecraft:EE
(2-3 клас)
16:30 - 17:40
Кабінет №1
# Програмування з Minecraft:EE (3-4 клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Програмування з Minecraft:EE
(3-4 клас)
18:00 - 19:15
Кабінет №1
# Практична механіка (8-10 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Практична механіка
(8-10 років)
10:00 - 11:30
Кабінет №1
Практична механіка
(8-10 років)
11:45 - 13:15
Кабінет №1
# Science (9-12 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Science
(9-12 років)
13:40 - 15:25
Кабінет №1
# Робототехніка Mindstorms (11+)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
ЧетверРобототехніка Mindstorms (11+)
15:40 - 17:40
Кабінет №1
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 25449 дітей

Новини

Контакти

Вінниця
Замостянська, 20А. INVENTOR
Пн - Нд
Телефонуйте:
+38 (067) 435-57-55
+38 (063) 239-27-28
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 25449 дітей
Вибрати школу