Курси на Замостянська, 20А. INVENTOR

Наші викладачі

Бадрак Андрій Бадрак Андрій
Викладає курси рівня STEM Middle
Сердюк Ольга Сердюк Ольга
Викладає курси рівня STEM Middle
Гончарук Дар’я Гончарук Дар’я
Викладає курси рівня STEM Junior
Ковальчук Вадим Ковальчук Вадим
Викладає курси рівня STEM Middle та STEM Senior

Розклад

# Ранній розвиток (3-4 роки)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:00-10:45
Кабінет дошкільнят
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:00-10:45
Кабінет дошкільнят
Ранній розвиток
(3-4 роки)
11:00-11:45
Кабінет дошкільнят
Ранній розвиток
(3-4 роки)
11:15-12:00
Кабінет дошкільнят
Ранній розвиток
(3-4 роки)
12:00-12:45
Кабінет дошкільнят
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:15-18:00
Кабінет дошкільнят
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:15-18:00
Кабінет дошкільнят
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:15-18:00
Кабінет дошкільнят
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:25-18:10
Кабінет дошкільнят
# Наука про світ (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Наука про світ
(4-5 років)
10:00-11:00
Кабінет дошкільнят
Наука про світ
(4-5 років)
11:15-12:15
Кабінет дошкільнят
Наука про світ
(4-5 років)
16:00-17:00
Кабінет дошкільнят
Наука про світ
(4-5 років)
16:00-17:00
Кабінет дошкільнят
Наука про світ
(4-5 років)
12:15-13:15
Кабінет дошкільнят
Наука про світ
(4-5 років)
17:15-18:15
Кабінет дошкільнят
Наука про світ
(4-5 років)
18:15-19:15
Кабінет дошкільнят
Наука про світ
(4-5 років)
18:30-19:30
Кабінет дошкільнят
Наука про світ
(4-5 років)
18:15-19:15
Кабінет дошкільнят
Наука про світ
(4-5 років)
14:30-15:30
Кабінет дошкільнят
Наука про світ
(4-5 років)
15:00-16:00
Кабінет дошкільнят
Наука про світ
(4-5 років)
17:00-18:00
Кабінет дошкільнят
Наука про світ
(4-5 років)
18:25-19:25
Кабінет дошкільнят
Наука про світ
(4-5 років)
12:55-13:55
Кабінет "Універсальний"
Наука про світ
(4-5 років)
16:00-17:00
Кабінет "Універсальний"
Наука про світ
(4-5 років)
15:45-16:45
Кабінет "Універсальний"
Наука про світ
(4-5 років)
17:15-18:15
Кабінет "Універсальний"
Наука про світ
(4-5 років)
17:10-18:10
Кабінет "Універсальний"
Наука про світ
(4-5 років)
18:30-19:30
Кабінет "Універсальний"
Наука про світ
(4-5 років)
18:30-19:30
Кабінет "Універсальний"
Наука про світ
(4-5 років)
18:20-19:20
Кабінет "Універсальний"
# Цікава інженерія (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Цікава інженерія
(5-6 років)
10:00-11:00
Кабінет дошкільнят
Цікава інженерія
(5-6 років)
11:00-12:00
Кабінет дошкільнят
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:00-17:00
Кабінет дошкільнят
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:00-17:00
Кабінет дошкільнят
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:00-17:00
Кабінет дошкільнят
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:15-18:15
Кабінет дошкільнят
Цікава інженерія
(5-6 років)
13:00-14:00
Кабінет дошкільнят
Цікава інженерія
(5-6 років)
13:30-14:30
Кабінет дошкільнят
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:15-19:15
Кабінет дошкільнят
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:30-19:30
Кабінет дошкільнят
Цікава інженерія
(5-6 років)
15:45-16:45
Кабінет дошкільнят
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:15-17:15
Кабінет дошкільнят
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:15-19:15
Кабінет дошкільнят
Цікава інженерія
(5-6 років)
14:30-15:30
Кабінет "Універсальний"
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:00-17:00
Кабінет "Універсальний"
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:00-17:00
Кабінет "Універсальний"
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:15-18:15
Кабінет "Універсальний"
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:05-18:05
Кабінет "Універсальний"
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:15-18:15
Кабінет "Універсальний"
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:30-19:30
Кабінет "Універсальний"
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:25-19:25
Кабінет "Універсальний"
# Початкова механіка (5,5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Початкова механіка
(5,5-7 років)
15:40-16:50
Кабінет "НіТ"
Початкова механіка
(5,5-7 років)
11:50-13:00
Кабінет "НіТ"
Початкова механіка
(5,5-7 років)
17:00-18:10
Кабінет "НіТ"
Початкова механіка
(5,5-7 років)
15:40-16:50
Кабінет "НіТ"
Початкова механіка
(5,5-7 років)
13:15-14:25
Кабінет "НіТ"
Початкова механіка
(5,5-7 років)
16:50-18:00
Кабінет "НіТ"
Початкова механіка
(5,5-7 років)
17:00-18:10
Кабінет "НіТ"
Початкова механіка
(5,5-7 років)
16:30-17:40
Кабінет "НіТ"
Початкова механіка
(5,5-7 років)
16:50-18:00
Кабінет "НіТ"
Початкова механіка
(5,5-7 років)
15:00-16:10
Кабінет "НіТ"
Початкова механіка
(5,5-7 років)
18:10-19:20
Кабінет "НіТ"
Початкова механіка
(5,5-7 років)
18:10-19:20
Кабінет "НіТ"
Початкова механіка
(5,5-7 років)
16:25-17:35
Кабінет "НіТ"
Початкова механіка
(5,5-7 років)
17:50-19:00
Кабінет "НіТ"
Початкова механіка
(5,5-7 років)
17:00-18:10
Кабінет "Універсальний"
# Підготовка до школи (5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Підготовка до школи
(5-7 років)
18:20-19:30
Кабінет "НіТ"
Підготовка до школи
(5-7 років)
18:20-19:30
Кабінет "НіТ"
Підготовка до школи
(5-7 років)
10:00-11:10
Кабінет "Універсальний"
Підготовка до школи
(5-7 років)
18:20-19:30
Кабінет "Універсальний"
# Основи робототехніки (6-8 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:00-17:30
Клас "Робототехніки"
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:00-17:30
Клас "Робототехніки"
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:00-17:30
Клас "Робототехніки"
Основи робототехніки
(6-8 років)
17:50-19:20
Клас "Робототехніки"
Основи робототехніки
(6-8 років)
11:45-13:15
Клас "Робототехніки"
Основи робототехніки
(6-8 років)
13:30-15:00
Клас "Робототехніки"
Основи робототехніки
(6-8 років)
15:40-17:05
Клас "Робототехніки"
Основи робототехніки
(6-8 років)
17:20-19:10
Клас "Робототехніки"
# Захоплююча математика 1 рівень (1 клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Захоплююча математика
1 рівень
(1 клас)
11:30-12:40
Клас "Універсальний"
Захоплююча математика
1 рівень
(1 клас)
15:40-16:50
Клас "Універсальний"
Захоплююча математика
1 рівень
(1 клас)
15:50-17:00
Клас "Універсальний"
# Практична механіка (8-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Практична механіка
(8-9 років)
10:00-11:30
Клас "НіТ"
Практична механіка
(8-9 років)
10:00-11:30
Клас "НіТ"
Практична механіка
(8-9 років)
11:45-13:15
Клас "НіТ"
Практична механіка
(8-9 років)
17:50-19:20
Клас "НіТ"
# Робототехніка Scratch (7-10 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:00-17:30
Клас "Робототехніки"
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
10:00-11:30
Клас "Робототехніки"
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
17:50-19:20
Клас "Робототехніки"
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
17:50-19:20
Клас "Робототехніки"
# Science (9-12 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Science
(9-12 років)
10:00-11:45
Клас "Робототехніки"
Science
(9-12 років)
17:45-19:30
Клас "Робототехніки"
Science
(9-12 років)
17:45-19:30
Клас "Робототехніки"
# Робототехніка Mindstorms (10-13 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років)
15:30-17:30
Кабінет "Робототехніки"
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років)
12:00-14:00
Кабінет "Робототехніки"
# Експеременти з робототехнікою (11-14 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Експеременти з робототехнікою
(11-14 років)
14:15-16:15
Кабінет "Робототехніки"
# Підготовка до олімпіади СУМО (10+ років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Підготовка
до олімпіади СУМО
(10+ років)
17:00-19:00
Кабінет "Робототехніки"
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 18142 дітей

Новини

Контакти

Вінниця
Замостянська, 20А. INVENTOR
Пн - Нд
Телефонуйте:
+38 (067) 435-57-55
+38 (063) 239-27-28
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 18142 дітей
Вибрати школу