Розклад

# Ранній розвиток (3-4 роки)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:00-10:45
Кабінет №1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
11:45-12:30
Кабінет №1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:00-10:45
Кабінет №1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
09:45-10:30
Кабінет №1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:00-10:45
Кабінет №1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:45-11:30
Кабінет №1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
11:15-12:00
Кабінет №1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:15-18:00
Кабінет №1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:30-18:15
Кабінет №1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
18:30-19:15
Кабінет №1
# Наука про світ (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Наука про світ
(4-5 років)
11:00 -12:00
Кабінет №6
Наука про світ
(4-5 років)
10:00 -11:00
Кабінет №6
Наука про світ
(4-5 років)
10:30 -11:30
Кабінет №6
Наука про світ
(4-5 років)
10:15-11:15
РЕЗЕРВ
Кабінет №6
Наука про світ
(4-5 років)
10:00 -11:00
Кабінет №6
Наука про світ
(4-5 років)
11:45-12:45
Кабінет №6
Наука про світ
(4-5 років)
12:15 -13:15
Кабінет №6
Наука про світ
(4-5 років)
17:15-18:15
Кабінет №6
Наука про світ
(4-5 років)
17:00-18:00
Кабінет №6
Наука про світ
(4-5 років)
17:15-18:15
Кабінет №6
Наука про світ
(4-5 років)
17:15-18:15
Кабінет №6
Наука про світ
(4-5 років)
18:30-19:30
Кабінет №6
Наука про світ
(4-5 років)
18:40-19:40
Кабінет №6
Наука про світ
(4-5 років)
18:30-19:30
Кабінет №6
Наука про світ
(4-5 років)
18:30-19:30
Кабінет №6
Наука про світ
(4-5 років)
18:30-19:30
Кабінет №6
# Програмування та англійська мова (4-5років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Програмування та англійська мова (4-5 років) 11:15-12:15
Кабінет №5
Програмування та англійська мова (4-5 років) 17:10-18:10
Кабінет №1
Програмування та англійська мова (4-5 років) 18:30-19:30
Кабінет №1
# Цікава інженерія (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Цікава інженерія
(5-6 років)
10:00-11:00
Кабінет №4
Цікава інженерія
(5-6 років)
11:15-12:15
Кабінет №4
Цікава інженерія
(5-6 років)
11:00-12:00
Кабінет №4
Цікава інженерія
(5-6 років)
12:30-13:30
Кабінет №4
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:15-18:15
Кабінет №4
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:15-18:15
Кабінет №4
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:15-18:15
Кабінет №4
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:15-18:15
Кабінет №4
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:15-18:15
Кабінет №4 Резерв
Цікава інженерія
(5-6 років)
12:15-13:15
Кабінет №4
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:30-19:30
Кабінет №4
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:30-19:30
Кабінет №4
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:30-19:30
Кабінет №4
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:30-19:30
Кабінет №4
# Підготовка до школи (5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Підготовка до школи
(5-7 років)
17:00-18:10
Кабінет №5
Підготовка до школи
(5-7 років)
17:00-18:10
Кабінет №5
Підготовка до школи
(5-7 років)
13:00-14:10
Кабінет №5
Підготовка до школи
(5-7 років)
18:30-19:40
Кабінет №5
Підготовка до школи
(5-7 років)
18:30-19:40
Кабінет №5
Підготовка до школи
(5-7 років)
18:30-19:40
Кабінет №5
Підготовка до школи
(5-7 років)
18:30-19:40
Кабінет №5
Підготовка до школи
(5-7 років)
18:30-19:40
Кабінет №5
# Початкова механіка (5.5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Початкова механіка
(5,5-7 років)
11:55-13:05
Кабінет №7
Початкова механіка
(5,5-7 років)
11:40-12:50
Кабінет №7
Початкова механіка
(5,5-7 років)
13:10-14:20
Кабінет №7
Початкова механіка
(5,5-7 років)
17:05-18:15
Кабінет №7
Початкова механіка
(5,5-7 років)
17:00-18:10
Кабінет №7
Початкова механіка
(5,5-7 років)
16:35-17:45
Кабінет №7
Початкова механіка
(5,5-7 років)
18:25-19:35
Кабінет №7
Початкова механіка
(5,5-7 років)
18:25-19:35
Кабінет №7
# Основи робототехніки (6-8 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Основи робототехніки
(6-8 років)
10:10-11:40
Кабінет №3
Основи робототехніки
(6-8 років)
14:15-15:45
Кабінет №3
Основи робототехніки
(6-8 років)
14:15-15:45
Кабінет №3
Основи робототехніки
(6-8 років)
11:35-13:05
Кабінет №3
Основи робототехніки
(6-8 років)
17:00-18:30
Кабінет №3
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:25-19:55
Кабінет №3
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:30-20:00
Кабінет №3
# Робототехніка Scratch (7-10 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
10:20-11:50
Кабінет №3
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
09:50-11:20
Кабінет №3
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
13:20-14:50
Кабінет №3
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
18:25-19:55
Кабінет №3
# SPIKE prime (8-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Spike Prime
( 8-9 років)
10:30 11:50
Кабінет №2
Spike Prime
( 8-9 років)
09:45 - 11:25
Кабінет №2
Spike Prime
( 8-9 років)
10:00 11:40
Кабінет №2
Spike Prime
( 8-9 років)
18:20-20:00
Кабінет №2
Spike Prime
( 8-9 років)
18:20-20:00
Кабінет №3
# Програмування з Minecraft: EE  (8-11 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Програмування з Minecraft: EE 
(8-11 років)10:30-11:40
Кабінет №3
Програмування з Minecraft: EE 
(8-11 років)
16:55-18:05
Кабінет №2
Програмування з Minecraft: EE 
(8-11 років)
16:55 -18:05
Кабінет №2
Програмування з Minecraft: EE 
(8-11 років)
11:55-13:05
Кабінет №2
Програмування з Minecraft: EE 
(8-11 років)
18:50-20:00
Кабінет №3
# Science (9-12 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Science
(9-12 років)
13:20-15:05
Кабінет №2
# Робототехніка Mindstorms  (10-13 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Mindstorms 1ч. Резерв
(10-13 років)
13:30-15:30
Кабінет №2
Робототехніка Mindstorms 1ч.
(10-13 років)
18:00-20:00
Кабінет №2
Робототехніка Mindstorms 3ч.
(10-13 років)
15:20-17:20
Кабінет №2

Контакти

Вишгород
просп. Шевченка, 6б. INVENTOR
Пн-Нд 09:30-20:00
Телефонуйте:
(095)575-30-30
(098)575-30-30
(073)575-30-30
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 24545 дітей
Вибрати школу