Розклад

# Ранній розвиток (3-4 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:15 - 11:00
Кабінет №5 "Дошкільнята"
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:15 - 11:00
Кабінет №5 "Дошкільнята"
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:45 - 18:30
Кабінет №5 "Дошкільнята"
Ранній розвиток
(3-4 роки)
19:15 - 20:00
Кабінет №5 "Дошкільнята"
Ранній розвиток
(3-4 роки)
19:15 - 20:00
Кабінет №5 "Дошкільнята"
# Цікава інженерія (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Цікава інженерія
(5-6 років)
11:15 - 12:15
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
12:30 - 13:30
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
13:00 - 14:00
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:15 - 19:15
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:00 - 19:00
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:15 - 19:15
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
19:00 - 20:00
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:45 - 19:45
Кабінет №2
# Наука про світ (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Наука про світ
(4-5 років)
10:00 - 11:00
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
11:15 - 12:15
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
12:30 - 13:30
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
16:30 - 17:30
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
18:00 - 19:00
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
19:00 - 20:00
Кабінет №2
# Підготовка до школи (5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Підготовка до школи група 1
(5-7 років)
17:30 - 18:40
Кабінет №4 "Універсальний"
Підготовка до школи група 1
(5-7 років)
17:30 - 18:40
Кабінет №4 "Універсальний"
Підготовка до школи група 2
(5-7 років)
18:45 - 19:55
Кабінет №4 "Універсальний"
Підготовка до школи група 2
(5-7 років)
18:45 - 19:55
Кабінет №4 "Універсальний"
# Початкова механіка (5.5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Початкова механіка
(5.5-7 років)
11:30 - 12:40
Кабінет №4 "Універсальний"
Початкова механіка
(5.5-7 років)
11:30 - 12:40
Кабінет №4 "Універсальний"
Початкова механіка
(5.5-7 років)
14:00 - 15:10
Кабінет №4 "Універсальний"
Початкова механіка
(5.5-7 років)
17:15 - 18:25
Кабінет №4 "Універсальний"
Початкова механіка
(5.5-7 років)
17:15 - 18:25
Кабінет №4 "Універсальний"
# Основи робототехніки (6-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Основи робототехніки
(6-7 років)
10:15 - 11:45
Кабінет №1 "Робототехніка "
Основи робототехніки
(6-7 років)
13:15 - 14:45
Кабінет №1 "Робототехніка "
Основи робототехніки
(6-7 років)
16:30 - 18:00
Кабінет №1 "Робототехніка "
Основи робототехніки
(6-7 років)
17:00 - 18:30
Кабінет №1 "Робототехніка "
Основи робототехніки
(6-7 років)
18:30 - 20:00
Кабінет №1 "Робототехніка "
Основи робототехніки
(6-7 років)
18:30 - 20:00
Кабінет №1 "Робототехніка "
# Робототехніка Scratch (7-8 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Scratch
(7-8 років)
11:30 - 13:00
Кабінет №1 "Робототехніка"
Робототехніка Scratch
(7-8 років)
12:00 - 13:00
Кабінет №1 "Робототехніка"
Робототехніка Scratch
(7-8 років)
16:30 - 18:00
Кабінет №1 "Робототехніка"
Робототехніка Scratch
(7-8 років)
16:45 - 18:15
Кабінет №1 "Робототехніка"
Робототехніка Scratch
(7-8 років)
18:30 - 19:00
Кабінет №1 "Робототехніка"
# Практична механіка (8-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Наука і технології
1 рівень
(8-9 років)
10:30 - 12:00
Кабінет №4 "Універсальний"
Наука і технології
1 рівень
(8-9 років)
18:30 - 20:00
Кабінет №4 "Універсальний"
# Science (9-10 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Science
(9-10 років)
12:15 - 14:00
Кабінет №4 "Універсальний"
Science
(9-10 років)
18:15 - 20:00
Кабінет №4 "Універсальний"
# Пізнаю світ з Minecraft (8-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Пізнаю світ з Minecraft
(8-9 років)
10:00 - 11:10
Кабінет №3 "Mindstorms"
Пізнаю світ з Minecraft
(8-9 років)
10:00 - 11:10
Кабінет №3 "Mindstorms"
Пізнаю світ з Minecraft
(8-9 років)
13:00 - 14:10
Кабінет №3 "Mindstorms"
Пізнаю світ з Minecraft
(8-9 років)
18:45 - 19:55
Кабінет №3 "Mindstorms"
Пізнаю світ з Minecraft
(8-9 років)
18:45 - 19:55
Кабінет №3 "Mindstorms"
# Робототехніка Mindstorms (10+ років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Mindstorms 1 семестр
(10+ років)
10:30 - 12:30
Кабінет №3 "Робототехніка Mindstorms"
Робототехніка Mindstorms 1 семестр
(10+ років)
14:30 - 16:30
Кабінет №3 "Робототехніка Mindstorms"
Робототехніка Mindstorms 1 семестр
(10+ років)
16:30 - 18:30
Кабінет №3 "Робототехніка Mindstorms"

Контакти

Вишневе
вул. Лесі Українки, 74В
Формується
Телефонуйте:
(067)473-50-50
(095)063-35-95
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 5997 дітей
Вибрати школу