Курси на вул. Лесі Українки, 74В

Наші викладачі

Цепковата Ілона Цепковата Ілона
Викладає курси рівня STEM Junior  та STEM Middle 
Гаращенко Ірина Гаращенко Ірина
Адміністратор
Задніпряна Оксана Задніпряна Оксана
Викладає курси рівня STEM Middle 
Певна Анна Певна Анна
Викладає курси рівня STEM Junior  та STEM Middle 

Розклад

# Ранній розвиток (3-4 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:15 - 11:00
Кабінет №5 "Дошкільнята"
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:15 - 11:00
Кабінет №5 "Дошкільнята"
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:45 - 18:30
Кабінет №5 "Дошкільнята"
Ранній розвиток
(3-4 роки)
19:15 - 20:00
Кабінет №5 "Дошкільнята"
Ранній розвиток
(3-4 роки)
19:15 - 20:00
Кабінет №5 "Дошкільнята"
# Цікава інженерія (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Цікава інженерія
(5-6 років)
11:15 - 12:15
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
12:30 - 13:30
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
15:00 - 16:00
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:15 - 19:15
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:00 - 19:00
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:00 - 19:00
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
19:00 - 20:00
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:45 - 19:45
Кабінет №2
# Наука про світ (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Наука про світ
(4-5 років)
10:00 - 11:00
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
11:15 - 12:15
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
12:30 - 13:30
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
16:30 - 17:30
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
18:00 - 19:00
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
19:00 - 20:00
Кабінет №2
# Підготовка до школи (5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Підготовка до школи група 1
(5-7 років)
17:30 - 18:40
Кабінет №4 "Універсальний"
Підготовка до школи група 1
(5-7 років)
17:30 - 18:40
Кабінет №4 "Універсальний"
Підготовка до школи група 2
(5-7 років)
18:45 - 19:55
Кабінет №4 "Універсальний"
Підготовка до школи група 2
(5-7 років)
18:45 - 19:55
Кабінет №4 "Універсальний"
# Початкова механіка (5.5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Початкова механіка
(5.5-7 років)
11:30 - 12:40
Кабінет №4 "Універсальний"
Початкова механіка
(5.5-7 років)
11:30 - 12:40
Кабінет №4 "Універсальний"
Початкова механіка
(5.5-7 років)
13:00 - 14:10
Кабінет №4 "Універсальний"
Початкова механіка
(5.5-7 років)
17:00 - 18:10
Кабінет №4 "Універсальний"
Початкова механіка
(5.5-7 років)
17:15 - 18:25
Кабінет №4 "Універсальний"
# Основи робототехніки (6-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Основи робототехніки
(6-7 років)
10:15 - 11:45
Кабінет №1 "Робототехніка "
Основи робототехніки
(6-7 років)
13:15 - 14:45
Кабінет №1 "Робототехніка "
Основи робототехніки
(6-7 років)
16:30 - 18:00
Кабінет №1 "Робототехніка "
Основи робототехніки
(6-7 років)
17:00 - 18:30
Кабінет №1 "Робототехніка "
Основи робототехніки
(6-7 років)
18:30 - 20:00
Кабінет №1 "Робототехніка "
Основи робототехніки
(6-7 років)
18:30 - 20:00
Кабінет №1 "Робототехніка "
# Робототехніка Scratch (7-8 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Scratch
(7-8 років)
11:30 - 13:00
Кабінет №1 "Робототехніка"
Робототехніка Scratch
(7-8 років)
12:00 - 13:00
Кабінет №1 "Робототехніка"
Робототехніка Scratch
(7-8 років)
16:30 - 18:00
Кабінет №1 "Робототехніка"
Робототехніка Scratch
(7-8 років)
16:45 - 18:15
Кабінет №1 "Робототехніка"
Робототехніка Scratch
(7-8 років)
18:30 - 19:00
Кабінет №1 "Робототехніка"
# Практична механіка (8-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Практична механіка
(8-9 років)
10:30 - 12:00
Кабінет №4 "Універсальний"
Практична механіка
(8-9 років)
18:30 - 20:00
Кабінет №4 "Універсальний"
# Science (9-10 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Science
(9-10 років)
12:15 - 14:00
Кабінет №4 "Універсальний"
Science
(9-10 років)
18:15 - 20:00
Кабінет №4 "Універсальний"
# Пізнаю світ з Minecraft (8-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Пізнаю світ з Minecraft
(8-9 років)
10:00 - 11:10
Кабінет №3 "Mindstorms"
Пізнаю світ з Minecraft
(8-9 років)
10:00 - 11:10
Кабінет №3 "Mindstorms"
Пізнаю світ з Minecraft
(8-9 років)
14:00 - 15:10
Кабінет №3 "Mindstorms"
Пізнаю світ з Minecraft
(8-9 років)
18:45 - 19:55
Кабінет №3 "Mindstorms"
Пізнаю світ з Minecraft
(8-9 років)
18:45 - 19:55
Кабінет №3 "Mindstorms"
# Робототехніка Mindstorms (10+ років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Mindstorms 1 семестр
(10+ років)
11:30 - 13:30
Кабінет №3 "Робототехніка Mindstorms"
Робототехніка Mindstorms 3 семестр
(10+ років)
15:30 - 17:30
Кабінет №3 "Робототехніка Mindstorms"
Робототехніка Mindstorms 1 семестр
(10+ років)
16:30 - 18:30
Кабінет №3 "Робототехніка Mindstorms"
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 18142 дітей

Новини

Контакти

Вишневе
вул. Лесі Українки, 74В
Пн - Нд
Телефонуйте:
(067)473-50-50
(095)063-35-95
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 18142 дітей
Вибрати школу